10-dniowy plan treningowy: Pozbądź się tłuszczu z brzucha po wakacjach i bądź w formie.

Wielu z nas w wakacje pozwalało sobie na różne pyszności i łatwo mogło się zdarzyć, że ulubione spodnie zaczęły Cię uciskać i nie czujesz się komfortowo.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten 10-dniowy plan treningowy, dzięki któremu szybko pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej i znów poczujesz się dobrze we własnej skórze. To szkolenie jest również odpowiednie dla początkujących, więc nie zniechęcaj się i idź na całość.

Przebierz się w wygodny strój sportowy i wykonaj te ćwiczenia!

Wszystkie ćwiczenia rozpoczynają się od pozycji deski, w której musisz oprzeć ręce na ziemi tak, aby dłonie znajdowały się bezpośrednio pod ramionami, nogi były wyciągnięte do tyłu, ciało skrzyżowane na palcach, a plecy znajdowały się w jednej linii z głową. Wzrok skierowany jest w dół. To jest pozycja wyjściowa, od której zaczniesz.

Zawsze odpoczywaj przez 15 sekund między każdym ćwiczeniem.

1. Alpinista

Z pozycji deski przeciągaj kolano jednej i drugiej nogi naprzemiennie do przeciwnej ręki, podczas gdy mięśnie brzucha są cały czas napięte , ramiona wyprostowane i nie zapominaj o regularnym oddychaniu. Powtarzaj przez 45 minut.

2. Unoszenie ramion na boki

Z pozycji deski naprzemiennie unoś ręce w jedną i w drugą stronę. Ręka jest zawsze wyciągnięta, ruch jest pociągnięciem, a nie zamachem, oddychaj regularnie. Powtarzaj przez 45 sekund.

3. Od stóp do głów

Podczas tego ćwiczenia zawsze staraj się dotykać przeciwległego końca nogi jedną ręką, zmieniając strony. Mięśnie są napięte, oddychaj regularnie. Powtarzaj ćwiczenie przez 45 sekund.

4. Superman

Podczas tego ćwiczenia zawsze unoś przeciwną rękę i nogę. Ręka i noga są wyprostowane, mięśnie napięte, staraj się utrzymać równowagę i regularnie oddychaj. Powtarzaj przez 45 sekund.

5. Pomiń

Z pozycji wyjściowej wyskocz do pozycji z rozstawionymi nogami, a następnie z powrotem. Ponownie wszystkie mięśnie są napięte i oddychają regularnie. Powtarzaj przez 45 sekund.

6. Tablica dynamiczna

W tym przypadku nie tylko utrzymujesz pozycję deski, ale pracujesz rękami, naprzemiennie unosząc się na wyciągniętych ramionach, a następnie opierając łokcie na ziemi. Powtarzaj w tempie przez 45 sekund.

7. Obróć się z podniesioną ręką

Oprzyj się na łokciach i powoli obróć ciało na bok, podciągając ramię tak wysoko, jak to możliwe. Alternatywne strony. Powtarzaj przez 45 sekund.

8. Płyta podstawy

Na koniec po prostu pozostań w podstawowej pozycji deski przez 60 sekund. Dłonie oprzyj na łokciach, utrzymuj ciało w jednej linii, mięśnie napięte, wzrok skierowany w ziemię. Wszystko gotowe. Trening dobiegł końca i teraz możesz zrobić sobie krótką rozgrzewkę.

Życzymy powodzenia w praktyce i silnej woli!

Comments

Loading...