Zapomnij o bieganiu i brzuszkach: aby wzmocnić całe ciało, musisz znać tylko te 3 ćwiczenia!

Teraz w dość prosty sposób możesz osiągnąć szczupłą i piękną sylwetkę. 

Wszystko, co musisz zrobić, to wykonywać te trzy ćwiczenia codziennie, a już po 1 miesiącu możesz zobaczyć rezultaty!

Ćwiczenia te charakteryzuje równomierne obciążenie wszystkich problematycznych obszarów: ud, brzucha, ramion i pośladków. Jeśli dostosujesz również dietę, Twoja talia będzie szczuplejsza, a cała sylwetka ujędrniona.

Dodatkowo poprawisz ogólną elastyczność ciała. Wszystkie ruchy powinny być płynne i powolne. Im wolniej wykonujesz te ćwiczenia, tym szybszy efekt uzyskasz.

Ćwiczenia:

Stań prosto, unieś ręce i rozłóż nogi na szerokość bioder. Napnij mięśnie ramion i pleców i przygotuj się do pierwszego ćwiczenia.

1. Niskie przysiady

Upewnij się, że plecy są proste, ramiona uniesione jak najwyżej, a palce u nóg lekko skierowane na zewnątrz.

Powoli wykonaj przysiad tak głęboko, jak to możliwe, jakbyś chciał usiąść na piętach. Odciągnij pośladki do tyłu, kolana nie mogą wystawać poza palce nóg.

Powoli wróć do pozycji wyjściowej i trzymaj ręce uniesione. Tylko uniesione ręce zwiększają obciążenie nawet 2 razy! Zacznij od 20 powtórzeń i zwiększaj liczbę o 10 dziennie.

2. Mostek

Połóż się na podłodze i rozłóż ręce na szerokość ramion. Wyciągnij tułów, aktywnie napinając mięśnie kulszowe. Upewnij się, że masz proste ręce i nie podnoś głowy z podłogi.

Zacznij od 30 powtórzeń i dodawaj 10 każdego dnia.

Pamiętaj, nie spiesz się, aby wykonać te ćwiczenia. Dzięki nim znacznie zmniejszysz objętość swoich ud.

3. Wykroki

Wysuń jedną nogę do przodu, a drugą połóż na oparciu krzesła. Wyciągnij kolano tak nisko, jak to możliwe, a następnie rozciągnij. Wykonaj je tak wolno, jak tylko potrafisz.

To ćwiczenie jest niezwykle skuteczne, ponieważ ćwiczy mięśnie brzucha, pleców i ud. Zacznij od 20 powtórzeń na każdą nogę.

Możesz wykonywać te ćwiczenia nawet w domu. Po tygodniu treningu poczujesz się lepiej i będziesz lepiej wyglądać! Powodzenia!

6 total views, 1 views today

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!