6 prostych ćwiczeń, które spalają tłuszcz z brzucha: Spełnij swoje marzenie o płaskim brzuchu.

Wierz lub nie, ten poranny trening jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby pozbyć się tłuszczu z brzucha. 8 minut ćwiczeń w domu  i możesz spełnić swoje marzenie o płaskim brzuchu. Nie wahaj się ani jednego dnia i zacznij, do lata jest jeszcze dużo czasu!

Wykonaj ten trening , a oprócz tego, że będziesz wyglądać lepiej, poczujesz się równie dobrze. Jeśli dostosujesz swoją dietę i włączysz ten trening do swojego codziennego trybu życia, utrata masy ciała powinna przebiegać jak w zegarku.

Pij co najmniej 2 litry płynów dziennie. Unikaj słodkich napojów, słodyczy, tłustych potraw i alkoholu! Załóż wygodny strój treningowy i możesz ruszać… Najpierw wykonaj krótką rozgrzewkę, po czym możesz przejść do samego ćwiczenia.

1. Ćwiczenie

Wykonaj głęboki przysiad z szeroko rozstawionymi nogami, z przysiadu przejdź przez jedno i drugie kolano do kolana, a następnie z powrotem do głębokiego przysiadu i podskoku. Powtarzaj przez 30 sekund.

2. Ćwiczenie

To ćwiczenie nazywa się po angielsku „jumping jacks”. Stań prosto ze zgiętymi stopami i skrzyżowanymi rękami. Ze skokiem na nogi, wyciągnij ramiona w górę przez przysiad, aż znajdziesz się w pozycji pionowej.  Z tej pozycji wyskocz z powrotem do pozycji wyjściowej. Powtarzaj w tempie przez 30 sekund.

3. Ćwiczenie

To ćwiczenie jest znane jako „wspinaczka”. Przyjmij pozycję deski z wyciągniętymi ramionami, dłońmi na ziemi, a także na palcach. Alternatywnie w tempie, przyciągnij kolana jak najbliżej podbródka lub możesz przyciągnąć kolana poprzecznie do łokci. Powtarzaj przez 30 sekund.

4. Ćwiczenie

Ustaw się w pozycji deski, na początku ramiona wyprostowane , ciało w jednej linii, mięśnie napięte. Następnie naprzemiennie kładź jedną, a potem drugą rękę na przedramionach. Następnie wróć do pozycji wyjściowej z prostymi ramionami. Powtarzaj w tempie przez 30 sekund.

5. Ćwiczenie

Bieganie w miejscu z wysokimi kolanami. Ciało napięte, biegnij w miejscu z wysoko uniesionymi kolanami w najszybszym możliwym tempie. Powtarzaj przez 30 sekund.

6. Ćwiczenie

Przysiad z wyskokiem. Zrób przysiad, ciężar przenieś na pięty, pociągnij tyłek w dół, a następnie podciągnij ciało do skoku. Powtarzaj w tempie przez 30 sekund.

Na koniec serii treningowej wykonaj pięć powtórzeń „pajacyków ( ćwiczenie 2)” przez 30 sekund, a następnie wykonaj ćwiczenie „ wspinacz ” (ćwiczenie 3). Wszystko gotowe. Pomyślnie ukończyłeś trening, a następną rzeczą do zrobienia jest rozciąganie – zdecydowanie nie przegap tego, ponieważ jest to bardzo ważne po treningu!

Powodzenia.

Comments

Loading...