Krem za 6 zł można znaleźć w każdej aptece. Pomoże Ci on poradzić sobie z rozstępami lepiej niż większość luksusowych kosmetyków.

Często kojarzy się z dzieciństwem i dbaniem o delikatną, dziecięcą skórę. Słynny balsam bambino.
Może być stosowany przez dorosłych, mimo oczywistych skojarzeń z dziećmi. Okazało się, że właściwości tego produktu są dość wyjątkowe.

Do wszystkich rodzajów skóry…

Krem bambino jest przeznaczony dla dzieci poniżej piątego roku życia i nie zawiera barwników ani konserwantów. Jest to niewątpliwie ogromna zaleta. Często w produktach dla dorosłych (nawet tych dla alergików) można znaleźć niepokojące dodatki.

Czego możemy się spodziewać w kremie bambino?

Niektórzy będą zaskoczeni, gdy dowiedzą się, że w pielęgnacji skóry w każdym wieku jest mnóstwo dobroci. Składniki kremu – talk i tlenek cynku oraz oleje mineralne – są doskonałe na każdą okazję i pomagają chronić skórę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak silne słońce i przeszywający zimny wiatr.

Właściwości

Krem Bambino chroni skórę przed słońcem, a także łagodzi i nawilża suchą skórę. Jedna z użytkowniczek poleciła ten krem do leczenia rozstępów. Problem zniknął, a ona sama zauważyła poprawę stanu swojej skóry. Jest to zasługa tlenku cynku zawartego w kremie, który jest zalecany do walki z tym defektem skóry.

Najlepiej jest wypróbować magiczny krem na swojej skórze przed jego zakupem. Ze względu na łagodny skład polecamy również inne produkty, które mogą być stosowane u niemowląt i mam. Polecamy również olejki bambino, które zapewniają miękką i gładką skórę. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

Opinie użytkowników

Blisko 90% procent recenzentów produktu twierdzi, że użyje tego samego specyfiku ponownie. Wiele z nich było zachwyconych delikatnością i właściwościami kremu. Badani byli również otwarci na polecanie produktu rodzinie i znajomym.

Comments

Loading...