Dieta „5 łyżek stołowych”. Rewolucja w świecie odchudzania dla Ciebie – minus 14 kg na wadze.

Jemy zbyt szybko dlatego często dopiero gdy wstajemy od stołu po paru minutach czujemy, że się przejedliśmy. To jest bardzo trudny problem, dlatego na pomoc przychodzi Ci dieta „5 łyżek stołowych”

Spróbuj zmniejszyć ilość spożywanego pokarmu, a szybka utrata wagi Cię zachwyci. Kontrola porcji przyczyni się do skutecznego zmniejszenia objętości żołądka, podczas gdy nie będziesz odczuwać ciągłego uczucia głodu.

Jak schudnąć

5-łyżkowa dieta

Jedna porcja jedzenia powinna wynosić 150-200 g lub 5 łyżek stołowych. Nie ma ścisłych ograniczeń dietetycznych, ale dla uzyskania najlepszych rezultatów warto wykluczyć z diety wypieki, czekoladę, słodkie napoje gazowane.

Zapomnij o cukrze w herbacie i kawie . Między posiłkami należy przestrzegać odstępu 3 godzin . Nie zaleca się spożywania pokarmu z wodą lub innymi napojami – przyczynia się to do rozciągania ścian żołądka.

Oczekiwane wyniki diety

dieta 5 łyżek

Wskaźniki są zaskakujące. Po pierwszym tygodniu diety „5 łyżek stołowych” będziesz mógł pozbyć się około 3 kg nadwagi.

Jest to okres tak zwanej restrukturyzacji organizmu do prawidłowego działania: nawyk spożywania dużej ilości pokarmu daje o sobie znać, a po każdym posiłku można poczuć lekki głód.

skuteczna dieta dla utraty wagi

W drugim tygodniu dostosowuje się pracę przewodu pokarmowego. Lekkość w ciele, przypływ siły, lśniąca skóra, a nawet minus 4 kg – to całkiem realny rezultat.

Pod koniec trzeciego tygodnia tempo przemiany materii będzie na odpowiednim poziomie , praktycznie nie masz ochoty na słodycze, a Ty tracisz do 4 kg.

dieta na tydzień

Czwarty tydzień nazywa się finałem. Rozmiary znacznie się zmniejszyły, nie chcę już się jeść dużych porcji. Odżywianie ułamkowe stało się normą i straciłeś kolejne 3 kg.

W sumie za miesiąc pozbędziesz się 14 kg. Co dalej? Staraj się jeść w małych porcjach, jedz nie więcej niż 7 porcji i pij dużo wody.

Przykładowe menu na dzień

7:00 – 5 łyżek płatków owsianych (ryż, kasza gryczana, płatki zbożowe, musli, soczewica). Po 30 minutach – herbata bez cukru, kawa z mlekiem, kakao do wyboru.

10:00 – wszelkie owoce, sałatka owocowa, jogurt z owocami.

13:00 – 5 łyżek gryki (tłuczone ziemniaki, ryż, gulasz warzywny, kasza grochowa). Posiłek białkowy – 200 g ryb lub 200 g wołowiny. Możesz łączyć produkty: na przykład 3 łyżki gryki i 2 kawałki kurczaka.

16:00 – 200 g kefiru lub ogórka z pomidorem lub 5 łyżek świeżej sałaty. Możesz zjeść orzechy i suszone owoce, możesz zrobić małą kanapkę z twardym serem.

19:00 – 5 łyżek gryki lub 200 g ryby lub szklanka kefiru lub 5 łyżek warzyw gotowanych na parze.

Dieta ta łatwo daje rezultaty, a utracona waga nie powraca, ponieważ żołądek niedomaga się jedzenia dodatkowej, większej porcji.

Comments

Loading...
error: Zakaz kopiowania !!