Bóle stawów to przeszłość! Babcina metoda zawsze działa

Jak często kupujemy produkty reklamowe za granicą, biorąc pod uwagę, że warzywa i owoce z Ameryki, Afryki lub Azji są o wiele bardziej przydatne niż nasi krewni! W rzeczywistości „rodacy” nie są gorsi, są wielokrotnie bardziej przydatni i łatwiej dostępni. Weźmy na przykład kapustę : skład witamin tego warzywa jest niesamowity. To on pomaga walczyć z wieloma chorobami i zaburzeniami.

Jeśli bóle stawów nie pozwalają ci normalnie pracować, spać i po prostu żyć, a tabletki i maści nie są skuteczne , użyj liść kapusty. Przeciwnicy tradycyjnej medycyny mogą być oburzeni ale warto przeczytać, Jaki pożytek możemy mieć właśnie  z kapusty?

Dlaczego właśnie kapusta?

To warzywo jest magazynem kwasu askorbinowego, foliowego i pantotenowego, co oznacza, że pomaga pozbyć się zapalenia . Zgodnie z radą tradycyjnej medycyny, stosowanie liści kapusty do łagodzenia stanu zapalnego jest doskonałym wyborem. Wystarczy zrobić okład z kapusty tylko raz, aby złagodzić objawy choroby lub co wieczór przez miesiąc, aby ją wyleczyć.

Liść kapusty pomaga łagodzić stany zapalne, wzmacniać stawy, znieczulić dotknięty obszar i dezynfekować go. Ale nie zapominaj, że oprócz użytku zewnętrznego, kapusta powinna być również uwzględniona w diecie. Możesz więc zapobiec wystąpieniu choroby lub przyspieszyć powrót do zdrowia.

Zaletą jest nie tylko szybki efekt, ale także dostępność produktu. Możesz go kupić o każdej porze roku, a leczenie będzie znacznie tańsze niż w przypadku tabletek i maści.

4 sposoby leczenia bóli stawów

Jest to bardzo proste i jasne . Wszystko czego potrzebujesz to chęć naprawdę coś zmienić i oczywiście liści kapusty. Podejmij działanie.

  1. Umyj liście. Dokonaj kilku cięć. Podgrzej w mikrofalówce. Następnie posmaruj warstwą miodu. Ten kompres należy nakładać na chory obszar. Zawiń go w celofan i przymocuj bandażem na górze, a także zawiń szalikiem. Powtórz procedurę co wieczór, pozostawiając kompres na całą noc.
  2. Połącz jedną część miodu, jedną część musztardy i trzy części oleju kamforowego. Umieść uzyskaną masę na liściu kapusty. Zabezpiecz, jak w powyższej wersji i poczekaj 4 godziny.
  3. Zmiażdż 2 tabletki aspiryny. Połącz je 1 łyżeczką miodu. Posmaruj bolące miejsce i przykryj liśćmi kapusty. Zawiń.

Ten rodzaj terapii jest dość łatwy. Bardzo często nawet eksperci zalecają stosowanie kapusty, jeśli maść była nieskuteczna, a działanie niektórych tabletek nie wystarczy. Rób okłady regularnie, nie musisz cierpieć z powodu bólu w stawach, jak tylko zmiana pogoda daje o sobie znać.

Comments

Loading...
error: Zakaz kopiowania !!