Jak pić wodę w ciągu dnia aby skutecznie schudnąć. Nie tylko jedzenie jest ważne

Wszyscy wiedzą, jak ważne jest utrzymanie diety. Śniadanie, obiad, kolacja to wymagane posiłki. Dodać należy do nich jeszcze dwie przekąski.

Ponadto wszyscy wiedzą, jak ważne jest spożywanie wystarczającej ilości płynów. Ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ważne jest, aby pić wodę o odpowiedniej godzinie.

reżim picia

Organizacja schematu picia wody

Nudności, bóle głowy, zmęczenie są często wynikiem odwodnienia. Średnia norma, ilość wody potrzebna dziennie człowiekowi wynosi około 1,5 litra.

Ten wskaźnik może się różnić w zależności od klimatu i obecności w diecie innych płynów: soków, kompotów, zup …

Organizacja schematu picia jest ważna dla utraty nadprogramowych kilogramów. Pomaga to ustalić i przyspieszyć metabolizm.

Schemat picia wody w celu zmniejszenia masy ciała będzie następujący.

8.00

Dwie szklanki ciepłej wody z sokiem z cytryny na pusty żołądek. Taki napój ożywi, pomoże obudzić się i pobudzić żołądek do pracy. Po 20 minutach możesz zjeść śniadanie.

11.00

Szklanka wody o temperaturze pokojowej. Picie wody w tym czasie zmniejszy apetyt. Po 20 minutach możesz zacząć lekką popołudniową przekąskę.

Wtedy w porze obiadu nie będziesz jeść więcej niż to, czego potrzebuje Twoje ciało.

reżim picia

13:00

Szklanka wody w temperaturze pokojowej z plasterkiem imbiru 30 minut przed obiadem i pół szklanki ciepłej wody podczas obiadu.

Wielu dietetyków twierdzi, że lepiej nie pić w trakcie jedzenia, ale jednak niewielka ilości pozytywnie wpłynie na procesy trawienne.

reżim picia

16:00

Pół litra wody o temperaturze pokojowej, jeśli między obiadem a kolacją nie masz podwieczorku. Lub jedna szklanka, jeśli jesz przekąskę, 15 minut przed jedzeniem.

20:00

Szklanka wody o temperaturze pokojowej. Możesz dodać plasterek cytryny i trochę płynnego miodu do wody. Ta kombinacja pomoże strawić kolację.

Zmniejszając ilość jedzenia lub jego liczbę kalorii, schudniesz. Ale przestrzegając schematu picia wody, schudniesz szybciej i zdrowiej. Ciało zostanie oczyszczone z toksyn.

Nastąpi poprawa cery, jakości skóry i włosów. Przestrzeganie schematu picia poprawi również samopoczucie.

Comments

Loading...
error: Zakaz kopiowania !!