. Jestem zaskoczona skutecznością – Ta mikstura spowoduje że Twoje siwe włosy znikną. Wszystko przez jeden jej składnik.

Siwe włosy są zmorą wielu dojrzałych kobiet, które nie wiedzą, jak sobie z nimi poradzić. W niektórych przypadkach farby nie przynoszą pożądanego efektu.

Na szczęście istnieją naturalne metody, które są w stanie pomóc nawet w najtrudniejszych przypadkach. Przedstawiamy prosty trik, który sprawi, że pozbędziesz się siwych włosów, a pierwszy efekty pojawią się już po tygodniu

Sekret tkwi w ziemniakach

Do przygotowania mikstury, która zlikwiduje siwe włosy, wystarczy ci 5 ziemniaków, 2 szklanki wody i olejek rozmarynowy lub lawendowy. Na początku wystarczy obrać ziemniaki, zagotować pół litra wody w garnku i wrzucić do niego obierki.

Pozostaw je we wrzącej wodzie na 5 minut, a po upływie tego czasu odcedź obierki, wyrzuć je i poczekaj, aż woda całkowicie wystygnie.

To właśnie w wodzie po obierkach tkwi cały sekret! Dla lepszego zapachu dodaj do niej 3 krople aromatycznego olejku i przelej uzyskany płyn do pustej (najlepiej szklanej) butelki. Przy kolejnym myciu włosów powinnaś użyć tego płynu do końcowego spłukiwania szamponu.

Dla najlepszych efektów powtarzaj tę czynność przynajmniej raz w tygodniu. Efekty przyjdą bardzo szybko, a ty wreszcie zapomnisz o siwych włosach!

Comments

Loading...