Woda dobra na wszystko

Prawie każdy Japończyk pije wodę natychmiast zaraz po przebudzeniu.

Jest to jeden z bardziej pożytecznych nawyków dla naszego zdrowia i chroni przed chorobami. Dzięki temu prostemu nawykowi Japończycy stali się jednym z najzdrowszych narodów świata

W poniższym artykule przekonasz się, dlaczego picie wody po przebudzeniu pomaga w uporaniu się z różnymi chorobami takimi jak astma, zapalenie oskrzeli, chorobami nerek, epilepsją, biegunką, cukrzycą, bólami głowy, problemami ze wzrokiem, wymiotami, problemami menstruacyjnymi, otyłością, nadciśnieniem itd.

Powinieneś wypić 4 razy 160 ml wody zaraz po przebudzeniu jak wstaniesz. Wypij wodę przed umyciem zębów, nie jedz i nie pij niczego przez następne 40-45 minut.

Po 40/45 minutach zjedz normalne śniadanie. Nie jedz nic przez 2 godziny po posiłkach takich jak śniadanie, obiad czy kolacja.

Zwiększaj swoje spożywanie wody, zacznij od 4 szklanek dziennie i dodawaj codziennie po 1 szklance. Dzięki temu będziesz czuć się w pełni sił i zdrowo, a Twój organizm poradzi sobie z różnego rodzaju chorobami.

Poniżej, krótka lista dolegliwości z informacją przez jaki okres czasu powinieneś pić wodę:

  • gruźlica: 90 dni
  • nadciśnienie: 30 dni
  • cukrzyca: 30 dni
  • zaparcia: 10 dni
  • choroby gastryczne: 10 dni

Osoby chorujące na artretyzm, powinny zacząć stosowanie tej metody przez 3 dni w pierwszym tygodniu jej stosowania oraz później kontynuować ją każdego dnia.

Metoda nie ma skutków ubocznych, jedyne co może się pojawić ale nie powinno być problemem, to fakt częstszej potrzeby korzystania z toalety.

Ta metoda powinna wejść w nawyk, dzięki czemu będziesz cieszyć się zdrowiem, silnymi mięśniami i piękna skórą na długie lata. Dodatkowo dzięki tej metodzie możesz stracić na wadze.

Pij wodę, a będziesz zdrowszy i bardziej aktywny każdego dnia!

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!