Te zioła wnikają w stawy i przywracają chrząstkę, są kilkakrotnie lepsze niż leki.

Elena Fedorovna Zaitseva jest znaną zielarką, która zajmuje się medycyną od 8 lat. Została zaproszona przez opatów klasztorów i świątyń do prowadzenia rozmów i nauczania ziołolecznictwa.

Elena Fiodorowna prowadzi również wykłady ziołolecznictwa przed certyfikowanymi pracownikami instytucji medycznych.

zielarz klasztoru

Elena Zaitseva mówi: „Jeśli nie chcesz zachorować, wykop trzy korzenie – łopian, trawę pszeniczną i mniszek lekarski. Z tych korzeni zrobisz wywar i wypijesz go. ”

Korzeń trawy pszenicznej.

Nie ma oni jednego ogrodu, w którym by nie rósł, i nie ma ani jednej choroby, której by nie leczył. Nic dziwnego, że ratuje on wszystkie dzikie i domowe zwierzęta …

Wywar z kłączy trawy pszenicznej stosuje się w przypadku opuchlizny, różnych obrzęków, zaburzeń i stanów zapalnych pęcherza, kamieni nerkowych i pęcherzyka żółciowego, wszystkich chorób płuc, chorób jelit, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, dysfunkcji jajników u kobiet, osteochondrozy, skazy wysiękowej…

Korzeń trawy pszenicznej jest doskonałym środkiem przeciwbólowym na dnę, reumatyzm, zapalenie stawów.

pełzanie korzeni trawy pszenicznej

Korzeń mniszka. Pomaga w przypadku anemii, raka żołądka i wątroby, z jego pomocą leczone są choroby stawów, stany zapalne węzłów chłonnych.

korzeń mniszka lekarskiego

Korzeń łopianu.

W oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie Elena Fedorovna twierdzi, że łopian leczy wszystkie choroby onkologiczne. Ponadto pomaga przy cukrzycy, zapaleniu oskrzeli, zapaleniu zatok, leczy stawy, naczynia krwionośne i serce.

Korzeń łopianu może wyleczyć nawet uporczywe zapalenie wątroby typu C w ciągu 2-3 miesięcy!Łopian łagodzi zapalenie pęcherzyka żółciowego,pomaga na kamienie nerkowe i pęcherzyk żółciowy.

Jak nic innego regeneruje oparzoną skórę, z odleżynami, wypryskami, owrzodzeniami, łuszczycą, toczniem rumieniowatym, leczy ropne rany, zatrzymuje wypadanie włosów.

korzeń łopianu

Zielarka twierdzi, że korzenie roślin mają największą wartość wczesną wiosną, ale można je również wykopać jesienią. Wykopane korzenie należy umyć, wysuszyć.

Aby prawidłowo zaparzyć korzenie, musisz wziąć 1 łyżkę wysuszonych posiekanych korzeni i zalać je 2 łyżkami wrzącej wody. Gotuj przez 10 minut, a następnie odstaw na 2 godziny. Przecedź wywar i pij 1/2 łyżki 3 razy dziennie 10-15 minut przed posiłkiem.

Możesz przygotować zbiór korzeni łopianu, trawy pszenicznej i mniszka lekarskiego, mieszając je w równych proporcjach, lub możesz pić je osobno: tydzień – korzeń łopianu, tydzień – mniszek lekarski, tydzień – trawa pszeniczna.

Według Eleny Zaitsevy kurację należy stosować przez co najmniej miesiąc. Następnie zrobić sobie przerwę na około 5 dni, a następnie ponowie rozpocząć kurację. Ostrą chorobę należy leczyć przez 3-5 miesięcy.

Pomóż swoim bliskim poczuć się lepiej, podziel się z nimi artykułem!

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!