Czarny węgiel jest najlepszym pomocnikiem – Kompletna lista problemów, które można rozwiązać za pomocą tych tabletek.

Pełna lista problemów, które rozwiąże węgiel kamienny…

1. Pomoc przy gazach i wzdęciach.

Wszyscy mamy gazy. Człowiek emituje gazy średnio 14 razy dziennie – jest to zjawisko całkowicie normalne. Ale jeśli cierpisz na gazy lub bolesne wzdęcia, węgiel aktywowany pomoże! Badania pokazują, że stosowanie węgla aktywowanego przed posiłkami znacznie zmniejsza objętość gazów jelitowych.

2. Obniżenie poziomu cholesterolu.

Wysoki poziom cholesterolu podwaja ryzyko chorób układu krążenia. Jedno z badań wykazało, że u osób, które przyjmowały 8 gramów węgla aktywowanego trzy razy dziennie przez jeden miesiąc, poziom „złego” cholesterolu LDL spadł o 41%, a „dobrego” cholesterolu HDL wzrósł o 8%! I żadnych skutków ubocznych!

3. Utrzymanie zdrowia nerek.

Każdego dnia nerki oczyszczają około 115–140 litrów krwi lub wytwarzają 1–2 litry moczu, który składa się z odpadów i nadmiaru płynu. W połączeniu z wątrobą nerki stanowią najdoskonalszy system oczyszczania w przyrodzie.

Jednak spożywanie cukru, soli, białek zwierzęcych, tłuszczów i konserwantów może prowadzić do chorób i niewydolności nerek. Ponieważ węgiel aktywowany usuwa mocznik i inne toksyny z moczu, pomaga w utrzymaniu zdrowych nerek.

4. Szybkie leczenie zatruć pokarmowych.

Zatrucie pokarmowe jest bardzo powszechne – w samych Stanach Zjednoczonych rocznie zdarza się 48 milionów przypadków! Jednym ze sposobów ochrony przed wymiotami, biegunką, bólem brzucha i straconymi dniami, które nieuchronnie następują po ciężkim zatruciu, jest przyjmowanie węgla aktywowanego przy pierwszych oznakach. Węgiel aktywowany polecany jest na zatrucia, gdyż szybko neutralizuje toksyny.

5. Sekret miękkiej skóry.

Brud i olej zatykają pory na twarzy i sprawiają, że wyglądasz starzej, a wiele środków czyszczących zawiera szkodliwe chemikalia. Węgiel aktywowany niczym magnes wyciąga brud i sebum z porów, pozostawiając skórę czystą i miękką!

6. Zdrowe włosy.

Te same toksyny, brud i oleje, które zanieczyszczają skórę, psują włosy i nadają im nieprzyjemny wygląd. Węgiel aktywowany oczyszcza mieszki włosowe, nadaje im połysk i jedwabistość! I w przeciwieństwie do szamponów, które składają się wyłącznie z substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska, węgiel aktywny jest produktem w 100% naturalnym i przyjaznym dla środowiska.

7. Wybielanie zębów.

Chcesz mieć hollywoodzki uśmiech, nie wydając pieniędzy na drogie wybielanie zębów? Wystarczy 2-3 razy w tygodniu posypać szczoteczkę do zębów węglem aktywnym! Węgiel aktywny oczyszcza szkliwo zębów i adsorbuje mikroskopijne cząsteczki tworzące płytkę nazębną.

8. Przyjemny oddech.

Czy cierpisz na nieświeży oddech? Węgiel aktywny przychodzi Ci na ratunek! To nie tylko skuteczny środek dezodoryzujący, ale także sposób na normalizację równowagi kwasowo-zasadowej w jamie ustnej, co chroni zęby i dziąsła przed bakteriami i chorobami!

Myj zęby węglem aktywowanym (nie martw się, jest bez smaku) i nie pozwól, aby czarny kolor Ci przeszkadzał – spłukuje się bez śladu!

9. Zapobieganie przedwczesnemu starzeniu się.

Węgiel aktywowany sprzyja odmłodzeniu nie tylko dlatego, że zapewnia młodą skórę, eleganckie loki i uśmiech z białymi zębami. Udowodniono, że regularne stosowanie węgla aktywowanego usuwa z organizmu wolne rodniki i toksyny, które uszkadzają narządy, niszczą komórki i przyspieszają starzenie się organizmu. Nic dziwnego, że Gwyneth Paltrow uwielbia rozmawiać o zaletach węgla aktywowanego!

10. Zapobieganie kaca.

Czy piłeś dzień wcześniej? Prawdopodobnie każdy zna to uczucie ciężkości następnego dnia po burzliwym dniu. Istnieje jednak świetny sposób na uniknięcie bólów głowy, nudności i ogólnego osłabienia po małpie: Przed wypiciem zażyj węgiel aktywowany!

Mimo że nie wiąże się z alkoholem, doskonale się blenduje i usuwa wiele produktów ubocznych fermentacji – dzięki temu rano obudzisz się wypoczęty, wesoły i pełen życia!

11. Oczyszczenie układu trawiennego.

Pestycydy w warzywach i owocach, hormony wzrostu w mięsie, chemikalia w wodzie pitnej – żyjemy w wyjątkowo toksycznych warunkach. Kiedy całe to gówno gromadzi się w układzie trawiennym, prowadzi do stanu zapalnego i pozbawia cię sił.

Dla dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia konieczne jest regularne oczyszczanie układu pokarmowego. Odpowiedni jest do tego węgiel aktywny.

Podziel się tymi wskazówkami ze swoimi przyjaciółmi!

Comments

Loading...