Instrukcja krok po kroku. Pokrzywa pomaga przy żylakach, obrzękach i bólach nóg.

Babcia poradziła mi tą cudowną kąpiel na żylaki oraz przeciw obrzękom i bólom nóg. Pomaga również w przypadkach, gdy masz problemy z przekrwieniem kończyn.

Cudowna kąpiel z pokrzywy – na ból, obrzęk i żylaki

Wiemy, że pokrzywa ma wiele pozytywnych skutków. Chcę Wam opisać moje doświadczenie, bo mam nadzieję, że mogę komuś w tym pomóc. Moja mama bardzo cierpiała.

Mimo leków bolała ją noga, czasami nie spała przez kilka dni, a czasami ból nasilał się do tego stopnia, że ​​zmuszeni byliśmy szybko jechać do lekarza. Pielęgniarka z gabinetu lekarza pierwszego kontaktu powiedziała nam, że można jej pomóc z pokrzywką. Niewiarygodne, ale zadziałało od razu.

Pokrzywę trzeba rozerwać – ale ważne jest, aby rozerwać ją wraz z korzeniami. Następnie dobrze zmyj z gliny i zanurz w wiadrze z zimną wodą. W ten sposób pozwalamy pokrzywie parzyć przez całą noc. Następnego dnia wlej do garnka i pozwól jej się podgrzać, ale nie gotuj.

Gdy płyn jest gorący, wyjmujemy go z ognia i pozostawiamy do ostygnięcia, aby płyn był przyjemny dla stóp. Mocz stopy przez około 20 minut.

Niewiarygodne, jaką mama poczuła ulgę, efekt odczuła już podczas kąpieli. Kąpiel działa również przeciw obrzękom i żylakom.

Kolejny przepis na kąpiel stóp, która pomoże z różnymi problemami

Comments

Loading...