Leczniczy krem ​​bananowy, po którym kaszel znika jak cud.

Nie znam nic lepszego na duszący kaszel!

Krem bananowy to doskonały naturalny lek na kaszel, którego skuteczność została udowodniona w leczeniu uporczywego kaszlu i zapalenia oskrzeli. Jest szczególnie skuteczny u dzieci, ale także u dorosłych. Jest smaczna, zdrowa i bardzo pożywna, a także korzystnie wpływa na żołądek. Jeśli Twoje dziecko cierpi na ból gardła i kaszel – koniecznie spróbuj zrobić ten rewelacyjny krem! Przygotowanie jest bardzo proste!

Bananowy krem ​​na kaszel – przepis:

  • 2 średnio dojrzałe banany (najlepiej w kropki)
  • 2 łyżki cukru lub miodu (jeśli zamierzasz dodać miodu, dodaj go, gdy masa nieco przestygnie, ponieważ miód traci swoje właściwości w wysokich temperaturach)
  • 400 ml wrzącej wody

Przygotowanie:

Obierz banany. Rozgnieć je dobrze widelcem lub łyżką (najlepiej drewnianą lub plastikową, aby nie ściemniały). Dodaj cukier i dobrze wymieszaj. Zalać wrzącą wodą, przykryć i odstawić na 30 minut.  Jeśli używasz miodu, dodaj go na koniec, gdy mieszanina ostygnie.

Przecedź mieszaninę przez plastikowe sitko (jeśli nie chcesz, nie musisz). Zawsze lekko podgrzej mieszaninę i spożywaj 4 razy dziennie (około 100 ml). Codziennie przygotuj świeżą porcję – to proste. Za chwilę kaszel ustanie.

Czy te informacje są dla Ciebie przydatne? Udostępnij ten post swoim znajomym!

Comments

Loading...