Naturalny super antybiotyk: Niszczy wszelkie infekcje pęcherza, nerek i dróg moczowych już po pierwszym zabiegu.

Jeśli chcesz w naturalny sposób pozbyć się infekcji dróg moczowych, przedstawiamy jeden z najpopularniejszych naturalnych antybiotyków, który już po pierwszym zabiegu wyeliminuje to nieprzyjemne zjawisko.

Każdy, kto kiedykolwiek miał infekcję dróg moczowych, wie, jak bolesne i uporczywe może to być. Ciągła potrzeba oddawania moczu, odczuwasz ból i ucisk. Nawet podczas oddawania moczu uczucie to jest bardzo bolesne. Jednak niektóre naturalne antybiotyki mogą skutecznie pomóc w leczeniu zapalenia pęcherza moczowego.

Każdego roku jedna na pięć kobiet choruje na infekcję pęcherza, wywoływaną przez bakterię Escherichia coli. W większości przypadków choroba znika samoistnie. Ale jeśli masz objawy zapalenia pęcherza moczowego, musisz udać się do lekarza.

Objawy zapalenia pęcherza powodują, że co 10 minut chodzisz do toalety, odczuwasz bardzo bolesne pieczenie podczas oddawania moczu, gdy zauważysz w moczu wydzielinę lub krew, ból pleców, dreszcze lub gorączkę.

Jeśli jednak chcesz w naturalny sposób pozbyć się infekcji dróg moczowych, przedstawiamy jeden z najpopularniejszych naturalnych antybiotyków, który już po pierwszym zabiegu likwiduje to nieprzyjemne zjawisko.

Potrzebne składniki:

  • 250 gramów korzenia pietruszki
  • 250 gramów organicznej skórki cytryny
  • 250 gramów miodu
  • 2 łyżki oliwy z oliwek

Sposób przygotowania:

Pietruszkę pokroić na bardzo małe kawałki i wrzucić do blendera wraz ze skórką z cytryny, miodem i oliwą z oliwek. Dobrze wymieszaj składniki, aż uzyskasz jednorodną mieszaninę. Przechowuj mieszaninę w lodówce.

Stosowanie:

Codziennie rano należy przyjmować jedną łyżkę tego leku.

Notatka:

Miód powinien być organiczny, kupowany od sprawdzonego pszczelarza i mieć pewność, że cytryna jest lokalna i wolna od pestycydów. Jeśli kupiłeś cytrynę w supermarkecie, włóż ją do wody z sodą oczyszczoną, aby usunąć pestycydy i szkodliwe substancje. Przed użyciem dobrze umyj pietruszkę.

Co jeszcze możesz zrobić, aby poprawić zdrowie pęcherza i dróg moczowych?

1) Pij dużo wody

Choć nie brzmi to jak panaceum na wszystko, picie dużej ilości płynów jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla swojego pęcherza. Pij 8 szklanek wody dziennie lub więcej, jeśli możesz. Idź do łazienki i regularnie realizuj swoje potrzeby fizjologiczne.

Nie wstrzymuj moczu i nie zwlekaj z pójściem do toalety. Trzymanie moczu pomaga bakteriom szybciej się rozmnażać. Regularne oddawanie moczu zmniejsza liczbę bakterii i ryzyko infekcji.

2) Pij herbatę z pietruszką

Pietruszka ma właściwości moczopędne. Picie herbaty nie tylko odświeży Cię, ale także przyspieszy proces gojenia. Pij herbatę z pietruszki, aby złagodzić lub zapobiec infekcjom dróg moczowych. Do przygotowania tej herbaty potrzebne są 2 łyżeczki suszonej natki pietruszki i 250 ml wody. Suszoną natkę pietruszki zalej gorącą wodą i odstaw na 10 minut.

3) Jedz ogórki

To warzywo idealnie nadaje się do czyszczenia pęcherza moczowego ze względu na zawartość wody. Ogórek zapewni wystarczającą ilość płynów i pomoże pozbyć się bakterii.

4) Pij sok żurawinowy, jeśli Twój żołądek jest zbyt wrażliwy, użyj herbaty

Sok żurawinowy jest doskonałym środkiem zapobiegawczym i bardzo dobrym narzędziem w leczeniu infekcji dróg moczowych. Wystarczy pić 2 szklanki niesłodzonego soku żurawinowego dziennie.

5) Herbata czosnkowa również pomoże zabić bakterie

Obierz kilka ząbków czosnku, rozgnieć je i włóż do ciepłej wody. Przed wypiciem płynu należy pozostawić go na 5 minut. Herbata ta ma właściwości antybakteryjne.

3) Napój sodowy przeciw oparzeniom

Gdy tylko zauważysz pierwsze oznaki pieczenia, rozpuść ¼ łyżeczki sody oczyszczonej w 125 ml wody. Przed wypiciem przygotowanej wcześniej mieszanki należy regularnie pić 2 szklanki wody.

Dodatkowe wskazówki:

Unikaj kofeiny, czekolady podczas infekcji dróg moczowych. Składniki te mogą pomóc bakteriom szybciej przedostać się do dróg moczowych.

Czy te informacje są dla Ciebie przydatne? Udostępnij ten post swoim znajomym!

Comments

Loading...