Plecy, kości i stawy przestaną boleć, gdy tylko oczyścisz je z soli. Domowy przepis według ludowego uzdrowiciela.

Znawca medycyny ludowej, który w ponad 60 książkach przedstawił sposoby leczenia 200 najczęstszych chorób, uważa, że ​​bolą nas stawy i kości, ponieważ z czasem gromadzą się w nich zwapnienia soli, które należy usunąć.

Podaje przepis na oczyszczenie organizmu z soli, który jest bardzo prosty. Jednak ten przebieg leczenia należy przeprowadzić, jeśli to możliwe, po oczyszczeniu jelita grubego (wodą i solą lub zwykłą lewatywą). Oczywiście efekt też jest bez niego.

Celem tego zabiegu jest pozbycie się złogów soli w stawach, a także pozbycie się bólu spowodowanego zmianami pogody i zmęczeniem stawów. Sól kwasu moczowego i osady wapnia osadzają się w stawach, co może powodować dnę moczanową lub bóle mięśniowo-szkieletowe.

Oczyszczenie spoin liściem laurowym powinno pomóc w:

  • z bólem stawów i zmęczeniem
  • pomaga na dnę moczanową
  • choroby pęcherza moczowego
  • impotencja i obniżone libido
  • na bóle kości, dolnej części pleców i bóle nerwu kulszowego
  • w zakrzepicy wątroby

Przepis

Aby oczyścić stawy, potrzebujesz 15 gramów liści laurowych. Kuracja trwa 3 dni.

1 dzień: zmiażdżyć 5 g liścia laurowego, zalać 300 ml gorącej wody i gotować na małym ogniu przez 5 minut. Następnie wlać wywar do termosu i pozostawić na 5 godzin. Następnie odcedź i pij małymi łykami co 30 minut przez 12 godzin. Odwaru nie wolno pić od razu, gdyż można sobie zrobić krzywdę!!!

Zaletą tego zabiegu jest stosunkowo niska cena i dobra dostępność liścia laurowego.

Ważna informacja

W trakcie kuracji należy unikać mięsa, jajek, mleka, twardych serów, twarogu itp. W trakcie może pojawić się zmiana koloru wydalanego moczu z zielonego na jasnoczerwony. W trakcie leczenia mogą wystąpić także bóle kości czy podwyższona temperatura ciała. To powinno być normalne zjawisko. Najlepszym czasem na wykonanie tego zabiegu jest lato. Kurację tę należy wykonać raz w roku w dwóch etapach z 7-dniową przerwą.

Po dwóch tygodniach Twoje stawy i kości przestaną boleć, a zobaczysz, że cały układ kostny stał się bardziej mobilny. Oznacza to, że kuracja laurem zakończyła się sukcesem. Jeśli nadal odczuwasz ból – powtórz kurs.

Jeśli ten artykuł był przydatny, udostępnij go swoim znajomym!

Comments

Loading...