Jeśli masz pasożyty w swoim organiźmie: Pozbądź się ich dzięki tej potężnej mieszance 3 składników.

Pasożyty zatruwają nasz organizm i często maskują różne problemy zdrowotne, gdy dana osoba nie zdaje sobie sprawy, że je ma.

Objawy osoby zakażonej pasożytami:

1. osłabienie, apatia
2. chroniczne zmęczenie
3. utrata apetytu
4. niedobór żelaza (anemia)
5. drażliwość, nerwowość, nadpobudliwość
6. ból głowy
7. ból brzucha

1) Piołun, najsilniejszy środek na pasożyty.

Piołun zawiera tujon i izotujon, które zabijają pasożyty, oraz santoninę, znaną z leczenia chorób wywoływanych przez pasożyty. Kolejnym składnikiem piołunu jest lakton seskwiterpenowy, który osłabia błony pasożytów i w ten sposób je zabija. Piołun jest także potężnym lekarstwem na malarię. Jest znacznie lepsza od chininy, która jest bardzo toksyczna.

Od wieków ludzie używali piołunu w celu lepszego trawienia, oczyszczenia z pasożytów, stymulacji cyklu miesiączkowego, chorób wątroby i pęcherzyka żółciowego. Stosowano go również podczas porodu, aby złagodzić ból kobiet w ciąży.

2) Orzech czarny – naturalny zabójca pasożytów o właściwościach przeciwnowotworowych

Skórka owoców orzecha czarnego zawiera garbniki i chinon – naturalne substancje chemiczne zabijające pasożyty. Orzech czarny jest również bogaty w jod, a minerały i alkaloidy obecne w orzechu czarnym mają właściwości przeciwnowotworowe.

Od stuleci ludzie używali orzecha czarnego do usuwania pasożytów, robaków i pleśni, regulowania wysokiego ciśnienia krwi i cholesterolu, leczenia astmy, beri-beri, biegunki, przeziębienia i chorób płuc oraz oczyszczania krwi z toksyn i trucizn.

Pomaga w:

 • pasożyty wewnętrzne
 • grzyby i inne pasożytnicze choroby skóry
 • owrzodzenia jamy ustnej i opryszczka
 • sutki
 • trądzik, egzema i inne choroby skóry
 • hemoroidy
 • astma

3) Goździk – jedyna roślina niszcząca jaja pasożytów

Goździki zawierają eugenol, kariofilen i garbniki, substancje o silnych właściwościach przeciwdrobnoustrojowych. Substancje te przenikają do krwioobiegu i niszczą drobne pasożyty, ich jaja i larwy. Eugonal to najsilniejszy znany lek przeciwdrobnoustrojowy, który niszczy wszystkie mikroskopijne pierwotniaki.

Goździk bardzo skutecznie leczy malarię, gruźlicę, cholerę, świerzb i inne choroby wywoływane przez pasożyty, bakterie, wirusy i grzyby, w tym Candida.

Goździk niszczy Pseudomonas aeruginosa i wszystkie rodzaje Shigella, gronkowce i paciorkowce. Należy pamiętać, że goździki są jedyną rośliną zdolną do niszczenia jaj pasożytów, co jest bardzo ważne, ponieważ jeśli jaja nie zostaną zniszczone, pasożyty wyklują się i ponownie rozprzestrzenią po całym organizmie.

Co powinno być zrobione?

Przede wszystkim należy położyć kres złym nawykom, wyrzucić wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego i przemysłowego oraz w miarę możliwości przejść na dietę surową. Oczyść także wątrobę i jelita, gdzie jest najwięcej pasożytów.

Pasożyty zwykle żywią się wyłącznie toksyczną żywnością. Pożądane jest, aby w miarę możliwości wystawiać się na działanie słońca i czystego powietrza, które jednocześnie nas oczyszcza i odżywia.

Wyłącz telewizor, jeśli palisz i pijesz alkohol, przestań. Regularnie czyść wszystkie pomieszczenia pachnącym dymem, który jest doskonałym środkiem czyszczącym przeciwko pasożytom. Nie jest to wszystko łatwe, gdy ktoś zmaga się ze sobą, ale każdy z nas ma kogoś bliskiego lub przyjaciela, który może mu pomóc i zapewnić wsparcie.

Najważniejsze to nie kupować toksycznej żywności, nie mieć jej w domu, żeby nie było pokusy. Po 2-3 tygodniach organizm zostanie oczyszczony ze starych nawyków i łatwiej będzie przyjąć nowe.

Przepis na pasożyty:

Składniki:

 • 1 łyżeczka suszonego piołunu
 • 1 łyżeczka suszonego czarnego orzecha włoskiego
 • 1/2 łyżeczki goździków
 • 1/2 litra vody

Zagotuj wodę, dodaj zioła i gotuj przez 5 minut. Następnie przykryj i pozostaw do zaparzenia na 10 minut. Pij ciepło, podziel porcję na 2 połowy. W ciągu dnia należy zwiększyć ilość wypijanych płynów (czystej wody) oraz nie spożywać cukru, owoców i potraw mącznych, zwiększyć spożycie warzyw.

Czy te informacje są dla Ciebie przydatne! Udostępnij ten post swoim znajomym!

Comments

Loading...