Ten proszek jest o 300% lepszy i skuteczniejszy od jogurtu. Twoje jelita będą zdrowe jak nigdy dotąd.

Świetny naturalny środek na jelita, który jest nawet lepszy niż jogurt! Twoje trawienie będzie działać jak nigdy dotąd…

Proszek Neem (proszek Neem) to doskonały naturalny środek, który zawiera naturalne związki o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwbakteryjnych.

Związki te mogą pomóc zmniejszyć stan zapalny w jelitach, a także mogą pomóc złagodzić różne problemy trawienne, takie jak biegunka, zaparcia i wzdęcia.

Ponadto proszek Neem może pomóc:

  • łagodzą objawy zespołu jelita drażliwego,
  • zapalenie jelit i inne problemy trawienne
  • ma także zdolność zwalczania pasożytów jelitowych i zmniejszania ryzyka infekcji jelitowych.

Stosowanie:

Na łyżeczkę nałóż odrobinę proszku i wymieszaj z letnią wodą, możesz pić 3 razy dziennie przez kilka tygodni, a następnie zrobić sobie przerwę. Przed użyciem koniecznie skonsultuj się z lekarzem.

Jeśli chcesz oczyścić jelita z pasożytów, pozbyć się niestrawności i wzdęć lub poprawić zdrowie całego organizmu, wypróbuj proszek Neem. Proszek neem otrzymywany jest z owoców drzewa neem, rośliny często stosowanej w medycynie tradycyjnej ze względu na jej liczne korzyści zdrowotne.

Proszek Neem zawiera również składniki odżywcze, takie jak wapń, magnez i różne minerały, które są ważne dla zdrowia jelit. Magnez pomaga zmniejszyć stan zapalny i zwiększa wchłanianie wapnia, co pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Likwiduje również nieświeży oddech, odświeża jamę ustną i tworzy przyjemny zapach.

Doustne stosowanie proszku Neem zapobiega wrzodom, zmniejsza lub całkowicie eliminuje uszkodzenia błony śluzowej żołądka spowodowane stresem i złym trybem życia.

Jak stosować proszek Neem:

Weź trochę proszku Neem (około czubka łyżeczki) i wymieszaj go z szklanką letniej wody. Stosujemy 2-3 razy dziennie przez około 3-4 tygodnie, po czym robimy 1-2 tygodnie przerwy i można powtórzyć kurację.

Czy te informacje były dla Ciebie przydatne? Udostępnij ten post swoim znajomym!

Comments

Loading...