Zobacz jak pozbyć się trudnych plam za pomocą octu: Naturalne środki działają lepiej niż chemiczne detergent.

Na pewno słyszeliście już kiedyś o tym, że ocet pomaga pozbyć się plam lub nieprzyjemnych zapachów. Jednak czy znacie wszystkie możliwości wykorzystania octu podczas prania?

W tym artykule przedstawimy wam aż 5 jego zastosowań. Po zapoznaniu się z tym co mamy wam do przekazania, możecie zaprzestać kupowania wszelkich odplamiaczy, zmiękczaczy czy neutralizatorów zapachu.

Dzięki temu na pewno zaoszczędzicie sporo pieniędzy. Wszystko czego potrzebujecie tak naprawdę jest już w waszym domu, a jeżeli nawet nie to ocet jest zdecydowanie tańszy niż jakikolwiek wcześniej wspomniany specyfik do prania.

Oto lista, która odmieni Twoje życie. Przedstawiamy wam ocet jako:

Wybielacz

Jeżeli Twoje białe ubrania nieco zżółkły lub masz na nich jakieś plamy, których ciężko się pozbyć, dodaj do swojego białego prania 1,5 szklanki octu.

Natomiast w wypadku uporczywych plam od potu bądź dezodorantu pod pachami twojej białej koszuli, sprawę może rozwiązać wymoczenie jej w mieszaninie sporządzonej z gorącej wody i octu w proporcjach 1:4.

Neutralizator nieprzyjemnych zapachów do ubrań

Jeżeli nie możesz pozbyć się brzydkiego zapachu, przykładowo ze swojej odzieży sportowej, wystarczy że dodasz do prania jedną szklankę octu, a rozprawi się on z tym problemem.

Odplamiacz

Comments

Loading...