Znany lekarz zdradza: Zjedz to, a pasożyty znikną w ciągu 3 dni.

Czy uważasz, że nie masz pasożytów w jelitach i organizmie?

Ale każdy może je mieć. To choroba brudnych rąk. Czy masz kontakt z innymi ludźmi? Czy masz kontakt ze zwierzętami? Pasożyty łatwo się przenoszą. Obrzydliwe jest to, że pasożyty mogą żyć w przewodzie pokarmowym przez długi czas, nie powodując żadnych objawów.

Teraz podam Ci domowy sposób na pozbycie się pasożytów.

Potrzebujesz dyni. Z dyni pobiera się świeże nasiona.

Pestki dyni rozdrobnić ze łupiną (np. w blenderze).

Przelewamy je do butelki lub szklanki. Zalać wodą. Wstrząsnąć i przechowywać w lodówce. Odstaw na kilka godzin i wypij w kolejnych dniach.

Jest to ludowy środek na oczyszczenie jelit. Świeże pestki dyni zawierają składniki, których pasożyty nie tolerują. Nawet słynny dr Nestorovic twierdzi, że pestki dyni są jedną z najskuteczniejszych broni przeciwko pasożytom jelitowym. Nasiona te po prostu paraliżują robaki i każdy z nas powinien od czasu do czasu włączyć je do swojej diety.

Robaki są przenoszone w taki sam sposób, jak wszy w zbiorowości. Głównym powodem jest zła higiena, czyli nie mycie rąk po skorzystaniu z toalety. Dlatego najczęściej są przenoszone między dziećmi. Jaja pasożytów znajdują się w kale i dlatego są łatwo przenoszone.

Można je również znaleźć na nieumytych owocach i warzywach, skażonej wodzie i zakażonych zwierzętach. Istnieje 1000 różnych rodzajów pasożytów jelitowych, które mogą żyć w organizmie człowieka. Niektóre są widoczne gołym okiem, inne nie. Najpopularniejsze typy to duże i małe robaki.

Objawy mogą nie być jednoznaczne.

W przypadku dużych robaków objawami mogą być ból brzucha, anemia, naprzemienna biegunka i zaparcie, zmęczenie. Małe robaki powodują silne swędzenie w okolicy odbytu. Terapia pestkami dyni jest bardzo skuteczna. Jeśli jedna osoba ma pasożyty, wszyscy w rodzinie powinni spożywać pestki dyni w ramach terapii.

Jak oczyścić organizm z pasożytów pestkami dyni?

Pestki dyni powinny być świeże, obrane i niesolone. Eksperci uważają, że zawartość substancji aktywnych jest wyższa w nasionach świeżych lub porośniętych niż w nasionach suszonych, prażonych. Terapia trwa 3 dni.

Zjedz 100-200 pestek dyni na pusty żołądek.

Składniki pestek dyni wydają się ogłuszać pasożyty i powodować ich oddzielanie się od ścian jelit. To zatrzymuje działanie krwiożercze. To dobra wiadomość, ale po kilku godzinach wskazane jest zażywanie błonnika lub innego środka przeczyszczającego w celu wydalenia pasożytów z organizmu.

Jako środek zapobiegawczy możesz raz w roku przeprowadzić trzydniowe oczyszczanie jelita grubego pestkami dyni. Jako środek zapobiegawczy można przyjmować 10 nasion dyni dziennie. Akademik Jovan Tucakov w swojej książce „Leczenie ziołami” również zaleca pestki dyni przeciwko pasożytom jelitowym. Mówi, że surowe pestki dyni należy obrać i posiekać, a następnie zmieszać z miodem i tak zjeść.

Spróbuj pestek dyni z miodem.

Nawiasem mówiąc, preparat ten jest również doskonały dla mężczyzn, jako naturalny środek na prostatę. Dlatego zaraz po zażyciu pestek dyni z miodem, gdy pasożyty w jelitach są sparaliżowane, zażywaj olej rycynowy jako środek przeczyszczający.

Pestki dyni to bezpieczny lek, który można podawać także dzieciom. Jeżeli jednak podajesz go dzieciom, skonsultuj się najpierw z lekarzem w sprawie dawkowania. Tak jak może pomóc ludziom pozbyć się pasożytów jelitowych, może również pomóc zwierzętom domowym. Wymieszaj rozdrobnione lub zmielone nasiona z paszą dla zwierząt i nakarm je.

Czy pamiętasz, kiedy ostatni raz jadłeś pestki dyni?

Skoro mowa o pasożytach jelitowych, oto kilka innych świetnych naturalnych środków. Są to czosnek, skórka granatu, piołun, dzikie oregano.

Czy te informacje były dla Ciebie przydatne? Udostępnij ten post swoim znajomym!

Comments

Loading...