Woda czosnkowa przeciw wirusom, bakteriom i grzybom. Instrukcje przygotowania.

Woda czosnkowa przeciw wirusom, bakteriom i grzybom – sposób przygotowania

Jeśli jesteś chory i chciałbyś się wyleczyć, przygotuj wodę czosnkową, która bezlitośnie wypędzi z organizmu wszelkie patogeny. Ponadto jest łagodna dla żołądka, nie powoduje nieprzyjemnego zapachu czosnku w ustach i jest prawie darmowa.

Składniki

  • czosnek – 1 ząbek
  • woda – 1 szklanka

Przygotowanie

Obierz jeden duży ząbek czosnku, przekrój go wzdłuż na pół i wrzuć do szklanki czystej wody pitnej. Przykryj słoik talerzem i pozostaw czosnek do maceracji na 24 godziny w temperaturze pokojowej. Następnie natychmiast wypij i od razu rozpocznij nowy macerat na następny dzień.

Nie wyrzucaj namoczonego goździka, ale używaj go do normalnego przygotowywania posiłków. Mimo to zostało w nim jeszcze wystarczająco dużo mocy, smaku i składników aktywnych.

Zastosowanie

Pij wodę czosnkową przez 7 dni z rzędu, najlepiej rano przed śniadaniem. Tylko osoby cierpiące na zapalenie błony śluzowej żołądka powinny pić wodę czosnkową pół godziny po śniadaniu, aby uniknąć problemów żołądkowych.

Kurację stosuj raz w miesiącu lub nawet częściej, ale zawsze po 7 dniach stosowania rób sobie przynajmniej taką samą przerwę, aby dać organizmowi czas na wykorzystanie otrzymanych substancji i regenerację po ich działaniu.

Efekty

Czosnek zawiera całą gamę prozdrowotnych substancji, które mogą oczyszczać organizm z zanieczyszczeń i osadów. Mogą rozpuszczać zalegający w naczyniach krwionośnych cholesterol, a także złogi wapnia. Jeśli „gromadzisz” te złogi przez kilka lat, a nawet dekady, usunięcie ich na jakiś czas może być dla organizmu pewnym szokiem.

Ale efekty są tego warte. Zmniejszysz obciążenie układu naczyniowego, obniżając tym samym ciśnienie krwi, a co za tym idzie ryzyko miażdżycy i incydentów naczyniowych.

Ponadto czosnek działa antyseptycznie, dzięki czemu tłumi różnego rodzaju stany zapalne w organizmie, niszczy wirusy, bakterie, grzyby i inne organizmy obce, zapobiega rozrzedzaniu kości, obniża poziom cukru we krwi oraz korzystnie wpływa podczas kuracji redukcyjnych. Dzięki niskiej cenie tego zabiegu każdy może bez ryzyka spróbować jego efektów.

Comments

Loading...