Koniec z nieprzyjemnym zapachem w toalecie: pozostanie czysta i pachnąca nawet bez chemikaliów.

Zapach moczu w toalecie to jeden z najbardziej nieprzyjemnych zapachów, jaki może pojawić się w domu i trudno się go pozbyć.

Na szczęście istnieje rozwiązanie prawie każdego problemu, dlatego zaproponujemy Ci je w tym artykule. Dzięki temu trikowi pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu i pozostanie jedynie przyjemny zapach!

Wypróbuj sprawdzoną naturalną metodę – Potrzebujemy:

  • 1 litr wody
  • 5 łyżek sody oczyszczonej
  • 12 goździków
  • kilka kropel wybranego olejku eterycznego

Przygotowanie:

Do butelki ze spryskiwaczem wlej litr wody. Dodaj 5 łyżek sody oczyszczonej, goździki, kroplę olejku eterycznego. Wszystko dobrze wstrząśnij. Produktem umyj toaletę, możesz go także użyć jako odświeżacza powietrza.

Dla jeszcze lepszego efektu można wcześniej wsypać do toalety sodę oczyszczoną. Pozostaw na 30 minut. Następnie wyszoruj krawędzie szczotką toaletową, a następnie spłucz.

Soda oczyszczona dezynfekuje toaletę i zwalcza nieprzyjemne zapachy – Domowe tabletki do odświeżenia toalety

W misce wymieszaj szklankę sody oczyszczonej. Dodać łyżeczkę octu białego, sok z cytryny i łyżeczkę nadtlenku wodoru.

Dodaj kilka kropli wybranego olejku eterycznego i dobrze wymieszaj. Uformuj kapsułki i pozostaw do wyschnięcia na noc. Zawsze, gdy poczujesz nieprzyjemny zapach, szczególnie zapach moczu wydobywający się z toalety, włóż do niego jedną kapsułkę. Pozostaw i spłucz. Będziesz czuć tylko przyjemny zapach!

Sól

Każdy powinien zastosować ten prosty trik w domu, jest tani i w 100% skuteczny. Zapomnij o drogich chemikaliach ze sklepu, wypróbuj ten domowy trik

Wszyscy wiemy, że toaleta jest dosłownie wylęgarnią bakterii, jeśli nie jest odpowiednio konserwowana. Za każdym razem, gdy spłukujesz, bakterie rozprzestrzeniają się w pomieszczeniu i mogą powodować nieprzyjemne problemy.

Największym ryzykiem jest sytuacja, gdy z toalety korzysta kilka osób i nie jest ona odpowiednio dezynfekowana. W takich przypadkach szybko wzrasta również ryzyko rozprzestrzenienia się infekcji pochodzenia bakteryjnego.

Jednak to nie jedyny problem, nieprzyjemny zapach, żółty osad i kamień, który tworzy się także w częściach, których podczas normalnego czyszczenia nie widać. Może to powodować słabą przepuszczalność i częste zatykanie toalety, szczególnie w przypadkach , gdy masz w domu twardą wodę.

Skutki soli w toalecie:

  • Eliminuje bakterie
  • Usuwa nieprzyjemny zapach
  • Eliminuje żółte osady na ściankach misy
  • Eliminuje wodę

Idealna dezynfekcja, czystość i ani śladu zapachu

Potrzebujemy:

  • 1 czubata łyżka soli
  • 2 łyżki octu

Przygotowanie:

To całkiem proste. Codziennie wieczorem wystarczy wsypać do miski łyżkę soli, tak aby sól pokryła także ścianki miski. Następnie dodać 2 łyżki octu i pozostawić na noc. Po prostu spłucz rano, to wszystko.

Powodzenia!

Comments

Loading...