Powiedz to każdemu, kto cierpi na ból stawów, a zwłaszcza kolan – Sprawdzone, przetestowane – Zajmie to 1 noc.

Ból kolana to duża przeszkoda w codziennym życiu. Z tego powodu człowiek nie jest w stanie realizować swoich hobby, nie może spać, a rano jest zmęczony i zły na cały świat.

Ból rezonuje regularnie i ciągle dokucza, zmienia się tylko jego intensywność. Niezależnie od tego, czy powoduje przewlekłą chorobę, uraz, czy różne stany zapalne i inne problemy, rezultat jest zawsze ten sam – ból nie do zniesienia.

Cudowna maść, może pomóc już w 1 noc

Moja mama mi poradziła – zawsze wiedziała, jak radzić sobie z każdym problemem zdrowotnym, nawet bez leków. Nie wierzyłam, że taka domowa mieszanka może pomóc, ale naprawdę zajęło mi to trochę czasu. Nawet po pierwszym użyciu poczułem ulgę. Nie wiem jak to działa, ale działa – za egzamin nic nie płacisz, dla mnie to cudowna maść!

Składniki:

  • 1 łyżka miodu
  • 1 łyżka musztardy
  • 1 łyżka soli
  • 1 łyżka sody

Przygotowanie:

Wystarczy wymieszać i nałożyć na kolano. Owinąć folią i zabandażować gazą lub szalikiem. Idź normalnie do łóżka i po prostu spłucz rano letnią wodą. To idealna rzecz, jeśli masz aktywny ból.

Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę, najpierw spróbuj na nadgarstku, aby sprawdzić, czy mikstura nie powoduje problemów. Powtarzaj przez 4-5 dni z rzędu, potem powinieneś odpocząć od nieprzyjemnego bólu. Jeśli odpowie ponownie, powtórz tę prostą procedurę. 

 

Maść lecznicza z rozmarynem

Składniki:

  • około 250 g czystej maści, wazeliny lub oleju kokosowego
  • posiekany rozmaryn (około 2 garście),
  • czysty pojemnik do przechowywania

Przygotowanie:

Tłuszcz podgrzewamy (wazelina jest bardziej prawdopodobna w kąpieli wodnej, maści lub oleju można użyć bezpośrednio w garnku), ale nie gotujemy. Do rozpuszczonej bazy maściowej wlej drobno posiekany rozmaryn. Pozwól mu ostygnąć i połóż się do około następnego dnia.

Następnie ponownie się rozgrzewamy i przecedzamy przez czystą szmatkę, aby w maści nie było kawałków ziół. Natychmiast wlewamy go do tygla, w którym maść krzepnie. Najlepiej przechowujemy w lodówce. Używamy go w miarę potrzeb, ale dobrze mieć go zawsze pod ręką, przekonasz się sam!

Comments

Loading...