Przekonaj się sama. Te kobiety są najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn, według statystyk.

O atrakcyjności w oczach mężczyzn nie decyduje tylko zewnętrzny wizerunek kobiety, ale również jej cechy osobowości i charakteru.

Dla mężczyzn, którzy są wzrokowcami, liczy się jednak pierwsze wrażenie. Ważna jest piękna sylwetka, atrakcyjny ubiór, dobrze dobrana fryzura. Przyjemny dla oka wygląd sprawia, że kobieta łatwiej osiąga swoje cele w każdej sytuacji.

Równie ważne jest zrozumienie wewnętrznego świata drugiej osoby. Jaką kombinację cech charakteru i wyglądu wskazują znaki zodiaku jako wpływającą na atrakcyjność kobiety w oczach mężczyzn?

Szczęśliwie urodzona gwiazda

Magazyn Cosmopolitan donosi, że kobiety spod pewnych znaków zodiaku są szczególnie atrakcyjne dla mężczyzn. Pod uwagę brana jest data urodzenia w okresie wpływu określonej konstelacji gwiazd. Dlatego właśnie Byk, Wodnik, Panna, Bliźnięta i Waga są uprzywilejowane.

Dla postrzegania danej osoby przez otoczenie, czas jej urodzenia ma kluczowe znaczenie. Kobiety urodzone pod korzystnymi znakami zodiaku są atrakcyjne i pociągające, dlatego też mężczyźni zwracają na nie większą uwagę. Pryzmat znaku zodiaku – Obraz siebie

Byk

Comments

Loading...