Stosuj regularnie a szybko zobaczysz efekty: Cudowne lekarstwo na wypadanie włosów.

Jeśli jesteś jedną z osób, które cierpią na nadmierne wypadanie włosów, mamy świetną kurację na włosy, która pomoże Ci z tym problemem, a efekty będą widoczne już za 3 dni!

Ta ziołowa kuracja nie tylko pomaga zatrzymać wypadanie włosów, ale także stymuluje wzrost włosów . Nowe włosy rosną szybciej i są mocniejsze. Zabieg nawilża i odżywia włosy, dzięki czemu będą nie tylko grubsze, ale i zdrowsze.  Dla szybkich, widocznych rezultatów zaleca się stosowanie tego zabiegu 3 razy w tygodniu.

Potrzebujemy:

  • świeży rozmaryn
  • świeży imbir
  • aloes
  • zielona herbata
  • słoik
  • olej rycynowy
  • oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia

Wykonanie:

Do kubka włożyć liście rozmarynu i dodać całe gałązki. Następnie pokrój aloes i dodaj rozmaryn do szklanki.

Obierz imbir, postukaj tłuczkiem i włóż do szklanki. Następnie pokrusz torebkę zielonej herbaty i przelej zawartość do szklanki.

Teraz wlej oba oleje. Jeśli nie masz w domu tych dwóch konkretnych olejków, możesz użyć również migdałowego, kokosowego itd.

Teraz tak przygotowany kubek wstawiamy do garnka z gorącą wodą, przykrywamy pokrywką i gotujemy ok. 12-15 minut.

Po upływie czasu gotowania wyciągamy słoik i widzimy, że olej zmienił kolor. Odstawiamy go na 2-3 dni, po czym jest gotowy do użycia. Jednak najpierw przecedzamy go przez sito i dokładnie wyciskamy olej.

Gotowy olej wlać do butelek z ciemnego szkła i zakraplacza,  przechowywać z dala od światła słonecznego.

Olejek aplikujemy 3 razy w tygodniu na czyste, umyte włosy od nasady aż po same końce.  Olejek dokładnie wmasowujemy w skórę głowy, zawijamy w czepek kąpielowy i pozostawiamy na około 2 godziny.

Wierzymy, że ta kuracja przeciw wypadaniu włosów pomoże Ci, a Twoje włosy będą piękniejsze i mocniejsze.  Powodzenia!

Comments

Loading...