To tylko 10 sekund dziennie, a efekty zaskakują – Ten lifting to prawdziwe odkrycie dla kobiet w każdym wieku.

To niesamowite, że my, kobiety, męczymy się na siłowni przez cały dzień, chcąc podnieść pośladki, wzmocnić mięśnie klatki piersiowej i wzmocnić nogi, szczególnie przed sezonem na plaży, ale tylko nieliczni z nas trenują mięśnie twarzy. 

Lifting twarzy w domu Mamady Yoshiko jest uderzający w swojej prostocie i skuteczności. Autorka tej techniki ma 45 lat, a Mamad wygląda jak młoda dziewczyna.

lifting w domu

Ćwiczenia te działają nie gorzej niż drogie zabiegi kosmetyczne! „Podnoszenie skroni”  sprawia, że ​​fałdy nosowo-wargowe są mniej wyraźne, a także eliminuje drugi podbródek. Są rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zapobiec powstawaniu zmarszczek, i dla tych, którzy już cierpią z powodu nieszczęśliwych zmian związanych z wiekiem.

Ćwiczenia w domu

Mamada Yoshiko to japoński guru facebooka i autor wielu technik, które pomagają zwalczać zmiany związane z wiekiem bez operacji i drogich zastrzyków. Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka minut dziennie i chęć bycia piękną.

Ćwiczenie „Podnoszenie skroni” obejmuje wiele mięśni, ale najważniejszą rzeczą jest mięsień skroniowy, który wpływa głównie na obwisanie konturów górnej części twarzy.

lifting w domu

ĆWICZENIE „PODNOSZENIE SKRONI”

Krok 1:

Stań przed lustrem. Umieść prawą rękę po lewej stronie skroni, tak aby palce obejmowały zewnętrzny kącik oka i zewnętrzną krawędź brwi. Lekko naciśnij i pociągnij skórę do góry. Głowa nie powinna się pochylać do przodu.

napinanie skóry twarzy w domu

Krok 2

Pozostając w tej pozycji, zacznij powoli przechylać głowę w prawo, ostrożnie rozciągając szyję. Ramiona powinny pozostać na miejscu.

lifting twarzy bez operacji w domu

Krok 3

Zachowując tę ​​samą pozycję, jak w poprzednio, zacznij ciągnąć język w kierunku pochylenia głowy. Jednocześnie wydychaj i odtwarzaj dźwięk „ha”. Wdychaj powietrze przez nos. Pozostając w tej pozycji, wykonaj kolejne 4–5 oddechów i wydechów, kontynuując wyciąganie języka.

twarz owalny lifting twarzy

Krok 4

Zwróć język do ust, rozluźnij mięśnie i wróć do pozycji wyjściowej. Wykonuj te same manipulacje z przeciwnej strony głowy.
niechirurgiczny lifting twarzy w domu

Niezabiegowy lifting twarzy Mamady Yoshiko to prawdziwe odkrycie dla kobiet w każdym wieku. Wykonuj to proste ćwiczenie codziennie, a wkrótce będziesz mile zaskoczona rezultatem.

Skóra stanie się napięta, skronie wygładzą się, drobne zmarszczki na czole staną się mniej zauważalne. Dlaczego więc nie spróbować?

Comments

Loading...