Oto Kilka produktów, które uporządkują Twoje ciało po 50-tce – To wyciąga zatrzymaną wodę z Twojego ciała.

Nadmiar wody niestety często zatrzymuje się w naszych organizmach, tworzą się różnego rodzaju obrzęki np. dłoni, stóp, kostek czy „worki” pod oczami.

U kobiet zatrzymanie wody może również wystąpić w czasie ciąży lub przed miesiączką. Zatrzymywanie wody w organizmie nie tylko zwiększa wagę, ale także obciąża serce i narządy wewnętrzne. Ten problem często zaczyna dotykać ludzi po pięćdziesiątce i jest bardzo ściśle powiązane z nadmiernym soleniem i niezdrowym stylem życia.

Napój dzięki któremu pozbędziesz się nadmiaru wody z organizmu (kuracja 7-dniowa)!

Nadmiar soli w organizmie ma wiele negatywnych skutków ubocznych – oprócz obciążenia serca i naczyń krwionośnych widoczne są oznaki tycia, obrzęków i często nieestetycznego cellulitu.  Ze względu na zaburzenie równowagi wodnej i nadmiaru wody w organizmie, warstwa tłuszczu jest nierównomiernie rozłożona.

Ten typ „otyłości” nie jest rzadkością i jest bardzo powszechny u osób lubiących dużo solić. Naturalne diuretyki są doskonałe do rozwiązania tego problemu. Usuwają nadmiar płynów z organizmu, zmniejszają obrzęki i regulują wymianę wody.

W naszych organizmach może znajdować się nawet do 4 litrów nadmiaru płynów. Można to zmienić  w ciągu zaledwie 1 tygodnia. Nie zapomnij pić wystarczającej ilości płynów w tym okresie – najlepiej zwykłej wody!

Cytryna, imbir, zielona herbata lub melon będą pomocne w tym celu, ale najlepiej do tego celu nadaje się liść laurowy.

Zielona  herbata z liściem laurowym to zbawienie połącznie dla każdego, kto w krótkim czasie potrzebuje rozwiązać problem zatrzymywania wody w organizmie i tym samym nie tylko ulżyć swojemu zdrowiu, ale i zyskać piękniejszą sylwetkę.

Herbata „odchudzająca”

Comments

Loading...