Profilaktyka i pierwsza pomoc w rwie kulszowej – Dzięki temu zabiegowi poczujesz ulgę w bólu w ciągu 10 minut.

Nerw kulszowy jest najdłuższym nerwem w ludzkim ciele. Po zapaleniu powoduje bardzo nieprzyjemny ból, który rozciąga się od żeber do kolan.

Oprócz bólu mogą wystąpić inne objawy. Bardzo częste są na przykład dyskomfort podczas siedzenia, uczucie dyskomfortu w nogach, kręgosłupie itd. Mamy dla Ciebie metodę leczenia, która działa profilaktycznie. Dzięki niej uzyskasz ulgę w bólu już w 10 minut!

Ból nerwu kulszowego jest niezwykle nieprzyjemny. Może nawet poważnie pogorszyć jakość życia osób cierpiących na ten problem. Jeśli jesteś jednym z nich i doświadczyłeś już bólu nerwu kulszowego, możesz wyobrazić sobie, o czym mówimy. Często pojawia się niespodziewanie i nagle. Ból będzie w stanie na kilka tygodni wyrwać cię z normalnego życia.

Dlatego wypróbuj ten zabieg, który wykonuje się przed snem. Nie potrzebujesz do tego niczego specjalnego i działa zaskakująco szybko i wydajnie.

Przygotowanie:

Do większej miski wlej około 10 litrów gorącej wody.  Woda musi być gorąca (ale znośna), aby dobrze ogrzać stopy. Dodaj garść soli i pół litra octu jabłkowego. Dobrze wymieszaj oba składniki w wodzie .

Włóż stopy do prania. Pozostaw je namoczone, aż woda ostygnie. Następnie wyciągnij je, umyj, wytrzyj suchym ręcznikiem. Owiń ciepłym kocem.  Połóż się do łóżka. Utrzymuj stopy w cieple – jest to bardzo ważne dla ogólnego efektu metody.

Załóż ciepłe skarpetki lub kapcie następnego dnia po wstaniu . Nigdy nie chodź boso po zimnej ziemi.

Jak często aplikować?

Na wszelki wypadek powtarzaj tę procedurę co 6 miesięcy. Jest również zalecana w krótszych odstępach czasu w przypadku nawracającego bólu. Życzymy dużo zdrowia!

1 total views, 1 views today

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!