Smakuje nawet dzieciom: Ten syrop bananowo-miodowy to gotowa bomba witaminowa na kaszel.

Przy pierwszych oznakach kaszlu nie biegnij do apteki i przygotuj ten skuteczny syrop bananowo-miodowy w domu.

Zawiera czysto naturalne składniki, dzięki czemu nie musisz obawiać się żadnych skutków ubocznych i działa bardzo szybko. Ponadto syrop ten nadaje się również do naturalnego, wspomagającego oczyszczania płuc.

Ten prosty przepis pomaga w kaszlu i zapaleniu oskrzeli, ponieważ pomaga wyeliminować wydzieliny z oskrzeli i płuc. Doskonały naturalny środek na infekcje dróg oddechowych, który dodatkowo wzmocni odporność i pomoże chronić organizm przed bakteriami i wirusami.

Oprócz pozytywnego wpływu na zdrowie ta naturalna receptura również  dobrze smakuje, dlatego nawet dzieci nie mają z nią najmniejszego problemu. Kiedy ta recepta może pomóc jako leczenie wspomagające?

  • Kaszel
  • Zapalenie oskrzeli
  • Infekcja gardła

Składniki:

  • 1 dojrzały banan
  • 200 ml przegotowanej wody
  • 1 łyżeczka miodu

Przygotowanie:

Obierz banana. Rozdrobnij do miski na mniejsze kawałki. Rozduś widelcem na drobną masę.

Teraz wlej przegotowaną wodę do banana w misce, dobrze wymieszaj. Odstaw na 15 minut.

Po tym czasie przecedź miksturę przez grube sito. Możesz na przykład dodać resztki bananów do płatków owsianych. Otrzymany napój wlej do szklanki. Dodaj łyżeczkę miodu i dobrze wymieszaj.

Pij ten napój w razie potrzeby lub przynajmniej dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Ostrzeżenie: Ten przepis nie zastępuje konwencjonalnego leczenia. Jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, skontaktuj się z lekarzem i postępuj zgodnie z jego instrukcjami.

Comments

Loading...