Zasady odżywiania według dr Dąbrowskiej

Catering dr Dąbrowskiej przygotowuje i dostarcza posiłki oparte na zaleceniach lekarki, które powstają na bazie wybranych warzyw i owoców. W roku 2024 wzrósł popyt na dietę Ewy Dąbrowskiej i klienci firmy cateringowej ProszeZdrowie chętnie konsultują się z dietetyczką i rozpoczynają leczniczy post. Nie trzeba samodzielnie układać menu i gotować, zajmują się tym specjaliści. Każdego dnia posiłki, soki i koktajle są bezpłatnie dostarczane do domu.

Czy catering dr Dąbrowskiej oferuje post leczniczy?

Tak, dlatego jeśli ktoś poszukuje odpoczynku od codziennych zakupów i gotowania, szef kuchni przygotuje dania z diety dr Dąbrowskiej. Catering zadba o dostarczenie jedzenia, na czas które będzie wyróżniać się doskonałym smakiem i wartościami odżywczymi. Kulinarna podróż z postem Dąbrowskiej może trwać od 14 do 42 dni, podczas których będą osiągane korzyści zdrowotne w postaci ustąpienia lub zminimalizowania chorób cywilizacyjnych oraz zredukowania wagi i tkanki tłuszczowej. Każda osoba otrzyma wsparcie przy dążeniu do osiągnięcia najlepszych wyników poprawy stanu zdrowia.

Catering dr Dąbrowskiej posiada perfekcyjnie opracowaną certyfikowaną dietę ułożoną według zasad przekazanych przez lekarkę, która przez wiele lat prowadziła badania naukowe na temat samoleczenia organizmu za pomocą menu warzywno-owocowego. Do przygotowania dań z diety Dąbrowskiej wykorzystywane są wyselekcjonowane warzywa z niską zawartością skrobi np. kapusta, kalafior, cebula, burak oraz owoce z niską zawartością cukru np. jabłka, jagody, grejpfruty. Szef kuchni nie używa sztucznych barwników, ulepszaczy smaku, konserwantów.

Jak działa dieta Dąbrowskiej?

Przed rozpoczęciem postu Dąbrowskiej warto skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym a następnie z dietetyczką firmy ProszeZdrowie. Na podstawie stanu zdrowia specjalistka opracuje indywidualną dietę dr Dąbrowskiej https://proszezdrowie.pl/diet/certyfikowany-post-dr-ewy-dabrowskiej/, która będzie składała się z zup, soków, koktajli, zakwasu buraczanego. Program odżywiania składa z dwóch podstawowych etapów tzn. postu płynnego, detoksu sokowego oraz trzyfazowego wyjścia. Dietetyczka określi długość trwania postu i wraz z szefem kuchni opracuje optymalne menu. Spersonalizowaną dietę Dąbrowskiej catering dietetyczny przygotuje z wysokiej jakości warzyw i owoców zakupionych od zaufanych dostawców. Nastąpi oczyszczenie organizmu z toksyn, patogenów, zdeformowanych, martwych komórek, które zostaną wykorzystane jako źródło energii.

Po zakończeniu kuracji:

  • Poprawi się odporność organizmu na infekcje wirusowe i bakteryjne.
  • Nie będzie odczuwane nadmierne obciążenie przewodu pokarmowego.
  • Poprawie ulegną nawyki żywieniowe.
  • Zniknie ciągłe zmęczenie, znużenie i problemy ze snem.
  • Unormuje się poziom cukru i cholesterolu we krwi.
  • Znikną obrzęki kończyn.
  • Ustabilizuje się ciśnienie tętnicze.
  • Nastąpi oczyszczenie krwi.
  • Zostanie osiągnięte zredukowanie wagi i tkanki tłuszczowej podskórnej i trzewnej.

Wszystkie efekty to wynik samouzdrowienia organizmu wskutek autofagii, procesu, w którym następuje trawienie niefunkcjonalnego białka, martwych komórek i patogenów.

Czym charakteryzuje się post Dąbrowskiej?

Post Dąbrowskiej na warzywach i owocach to okresowa kuracja, która kończy się etapem wyjściem, w czasie którego wdrażane są tłuszcze i białka. Posiłki płynne oraz stałe zawierają wiele cennych enzymów, witamin, mikroelementów, błonnika, antyoksydantów które skutecznie odtruwają organizm. Opracowując dietę dr Dąbrowska uwzględniła samoliczące mechanizmy i odbudowę równowagi organizmu – rozpoczyna się odżywianie wewnętrzne. Wartość energetyczna dań wynosi od 500 kcal do 1500 kcal i jest ona uzależniona od etapu diety. Znika uczucie głodu, dlatego nie ma problemu z chęcią sięgnięcia po przekąskę.

Podsumowanie

Dieta Ewy Dąbrowskiej polega na detoksykacji i samoleczeniu organizmu z wykorzystaniem własnych uszkodzonych komórek jako źródła energii do procesu naprawy i tworzenia się nowych – zdrowych. To okresowa kuracja przynosząca znakomite efekty zdrowotne w tym zredukowanie masy ciała. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest zamówienie cateringu dr Dąbrowskiej, ponieważ wszystkimi kwestiami związanymi z gotowaniem zajmą się profesjonalni kucharze. To tania dieta pudełkowa dostarczana w ekologicznych opakowaniach na którą może pozwolić sobie każdy.

~Artykuł zweryfikowany merytorycznie przez dietetyka klinicznego.

Kody rabatowe i zniżki na ProszeZdrowie:

https://abc-catering.pl/kody-rabatowe-prosze-zdrowie/
https://cateringbaf.pl/kody-rabatowe-prosze-zdrowie/
https://cateringzdrowotny.pl/znizki-prosze-zdrowie/
https://cateringnawymiar.pl/kody-rabatowe-prosze-zdrowie/
https://fitposilki.pl/kody-rabatowe-prosze-zdrowie/
https://naturalnycatering.pl/znizki-prosze-zdrowie/
https://pudelkowyraj.pl/rabaty-prosze-zdrowie/
https://fitdietapudelkowa.pl/znizki-prosze-zdrowie/
https://cateringdlakazdego.pl/rabaty-prosze-zdrowie/
https://cateringzpasja.pl/rabaty-prosze-zdrowie/

Comments

Loading...