Zodiakalny Skorpion – ta charakterystyka zaskakuje. Wszystko, co trzeba o nim wiedzieć

To koniecznie należy wiedzieć o osobach urodzonych pod znakiem Skorpiona! Wszystkie informacją potrafią wprawić w osłupienie…

Skorpion to jesienny znak, obejmujący koniec października i mniej więcej dwie dekady listopada. Osoby urodzone pod tym znakiem, na początku bywają zagadką. Pierwsze wrażenie może być mylne.

Z początku od Skorpiona możemy poczuć chłód i niedostępność. Możemy też sądzić, że Skorpiony cechuje wyrachowanie. Jednak później zostajemy pozytywnie zaskoczeni. Gra pozorów jest myląca.

Skorpionom zależy na szczerości. To co na początku możemy odebrać jako impertynencję, okazuje się troską o relację bez niedomówień.To po prostu otwarte poglądy bez żadnych ukrytych podtekstów.

Skorpiony lubią dobrze się prezentować. Wymagają tego od siebie ale również lubią gdy inni również tacy są.

Czasem potrafią obdarować kogoś zbyt szczerą uwagą na temat nietrafionego ubrania czy dodatku. Jednak nie ma w tym cienia złośliwości. Osoby spod tego znaku potrafią hojnie obdarować innych, zwłaszcza, gdy mają pewność, że prezent będzie trafiony. A podarunki Skorpiona zawsze są trafione.

Skorpion jak mało kto nadaje się na towarzysza życia.

Może jego charakter nie należy do łatwych, czasem cechuje go zazdrość o partnera i rzadko głośno mówi o uczuciach, jednak w skrytości ducha bywa bardzo romantyczny. Zależy mu na trwałym związku opartym na oddaniu i wierności.

W związku czy też w życiu ciężko Skorpiona oszukać. Nierzadko nie jest to w ogóle możliwe. Nawet gdy jest zakochany, to w sporej części pozostaje realistą, twardo stąpającym po ziemi. Potrafi dostrzec więcej niż inni, Potrafi też bezbłędnie odczytać intencje złych ludzi. Akurat takie praktyczne podejście bardzo się przydaje w życiu.

Skorpiony są niebywale ambitne.

Do wymarzonego celu dochodzą zazwyczaj ciężką i wytrwałą pracą. Przed sobą mają wizję obranego celu i robią wszystko, by go osiągnąć. Wielu Skorpionów to uznani artyści czy biznesmeni. Przykładem może być Pablo Picasso, Julia Roberts czy Bill Gates.

Skorpiony cechuje niebywała intuicja.

Jak to przeważnie bywa w takich przypadkach, jej głos jest brany pod uwagę w życiowych działaniach i przy podejmowaniu ważnych decyzji. Intuicja nigdy też Skorpiona nie zawodzi i na ogół daje to wymierne korzyści.

Jednak osoby spod tego znaku niechętnie rozmawiają o pieniądzach, a zwłaszcza o swoich. Jakkolwiek nie są one rozrzutne, to potrafią od czasu do czasu być dobrymi dla siebie, sprawiając sobie miłe, drobne przyjemnostki.

Skorpion świetnie nadaje się na towarzysza na bezludnej wyspie.

Dotyczy to również towarzystwa w sytuacjach kłopotliwych i trudnych. Jego wrodzona praktyczność i pomysłowe podejście nawet do beznadziejnych sytuacji, potrafią pomóc w przetrwaniu największych niepowodzeń.

Nawet wielkie ciosy wymierzone przez los Skorpionowi, nie potrafią go całkowicie złamać. Na ogół szybko podnosi się on nawet z najcięższego impasu.

Osoby spod znaku Skorpiona wykazują się niebywałą empatią.

Potrafią słuchać i odpowiednio doradzić. Uchodzą przez to za dobrych psychologów. Jednocześnie cechuje je wysokie poczucie sprawiedliwości, dlatego dobrze czują się w zawodach związanych z ferowaniem wyroków.

Sędzia, adwokat czy nawet psycholog to najlepszy zawód dla Skorpiona.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!