10 oznak, że ludzie wokół ciebie wysysają z Ciebie energię – Zwróć szczególną uwagę na punkt nr 9.

Czy czujesz się słaby i zmęczony? W takim razie uważaj na te 10 znaków…

Podstawą istnienia dla wielu ludzi jest karmienie się energią innych. Potrzebujesz energii, aby móc poruszać się w dowolnym wymiarze. Wszyscy ludzie potrzebują energii, aby istnieć i móc zrobić wszystko. Kiedy mówimy o wampirach energetycznych, nie mamy na myśli klasycznych, krwiożerczych wampirów filmowych.

W naszym artykule używamy terminu wampiry na określenie mimowolnego wysysania energii życiowej z żywych istot na poziomie fizycznym lub niefizycznym, tj. na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.

Czasami nazywa się to atakiem psychicznym. Jednakże atak psychiczny jest nieco inny i może spowodować jeszcze więcej nieszczęścia niż wampiryzm energetyczny.

Różnica pomiędzy wampiryzmem fizycznym i niefizycznym

Zanim przejdziemy do samej istoty artykułu, należy zdefiniować, co jest wampiryzmem fizycznym, a co niefizycznym. Fizyczne wampiry są ludźmi. Niektórzy ludzie nie są w stanie przetrwać życia bez wysysania energii z innych.

Mogą cierpieć na zaburzenie fizyczne, emocjonalne lub psychiczne, które je wyczerpuje, dlatego muszą je uzupełnić. W większości przypadków nie jest to celowe wysysanie energii innych ludzi. Wampirem energetycznym może być każdy – przyjaciel, kolega z pracy, Twoje dzieci, inni członkowie rodziny, intymni partnerzy, przypadkowi znajomi, spotkania grupowe lub inne osoby.

Niefizyczne wampiry to istoty z niewidzialnego i nieuchwytnego świata wokół nas. Zwykle mają zamiar ukraść i wykorzystać naszą energię. To jest główny sposób ich istnienia. Wysysają energię na przykład podczas traumy seksualnej, uzależnienia, urazu, skrajnego strachu lub krótkich okresów ekstazy.

Inne sposoby to wypowiedziane lub niewypowiedziane umowy w świecie fizycznym i niefizycznym, w tym lub poprzednich życiach. Często są to oportuniści, którzy trzymają się zasobów już wykorzystanych do wydobywania energii przez innych ludzi. Będzie to zatem podwójny pasożyt dla tych, którzy są ich ofiarami.

Spójrzmy na znaki, jeśli stałeś się ofiarą wampira energetycznego:

1. Czujesz się wyczerpany przebywaniem w czyjejś obecności lub po rozmowie telefonicznej z taką osobą. Twoja energia jest w większości wyczerpana, jeśli ktoś powie „na tobie” zamiast „z tobą”.

2. Próbujesz się dopasować. To sytuacje, w których trzeba się skurczyć, aby zmieścić się w jakiejś grupie lub kolektywie, aby Cię tam polubili i zaakceptowali.

3. Czujesz się winny w domu, że nie jesteś tym, kim chce, żebyś był. Alternatywnie, jeśli czujesz, że nie robisz wystarczająco dużo dla rodziny.

4. Jeśli jesteś osobą, która na wszystko mówi „tak” i dlatego ludzie lubią do Ciebie przychodzić, lub jesteś jak wycieraczka, która zawsze zrobi dla innych to, czego chce, nawet jeśli sam tego nie chcesz. Czasem wariujesz, bo wiesz, że jesteś manipulowany, ale nic z tym nie robisz.

5. Kiedy dwóch partnerów, którzy się nie lubią lub nie lubią, odbywa stosunek intymny.

6. Jeśli chcesz zakończyć związek, ale wydaje się, że nie ma końca. Jesteś zdezorientowany i nie masz jasnego umysłu, ponieważ energia jest wyczerpana. Nie możesz znaleźć wyjścia lub nie jesteś pewien, czy w ogóle istnieje.

7. Jeśli znajdziesz się w sytuacji przemocy. Osobowości narcystyczne to znane wampiry energetyczne, które biorą, ale nie dają. Nękają innych fizycznie lub psychicznie, poniżają, dezorientują i ogólnie tworzą złą atmosferę. Utknięcie w pułapce energetycznej z narcyzem wymaga wiele wysiłku i wysiłku, aby się uwolnić i uciec.

8. Spowiadanie się guru, celebrytom lub innym fizycznym lub niefizycznym istotom spoza ciebie. W takich przypadkach twoja energia jest celowo kierowana od ciebie. Czytanie książek i podążanie za kimś w celu uzyskania większej wiedzy jest w porządku, ale jeśli pójdziesz dalej, może to być dla ciebie szkodliwe.

9. Jeśli ktoś ważny w Twoim życiu powie Ci, że nie może bez Ciebie żyć, że nie umie bez Ciebie żyć, lub użyje słynnego sformułowania: „Gdybyś mnie kochał, to zrobiłbyś to dla Ja…”.

10. Jeśli odczuwasz chroniczne zmęczenie i niezależnie od tego, ile zdrowych napojów, jedzenia, suplementów i ćwiczeń wykonujesz, nadal masz mało energii. W takich przypadkach wskazane jest sprawdzenie, czy istnieje również fizyczna przyczyna zmęczenia, taka jak przerost drożdżaka Candida. Jedno i drugie może znacząco pochłaniać energię.

Co o tym sądzisz? Udostępnij także ten post swoim znajomym!

Comments

Loading...