Ćwiczenia wzmacniające uda, pośladki i brzuch w mniej niż miesiąc: Spalanie tłuszczu w najkrótszym czasie

Może zastanawiasz się, jak zadbać o swoją sylwetkę do lata. Jeśli Twoim problemem są uda i pośladki , mamy dla Ciebie szereg skutecznych ćwiczeń, dzięki którym osiągniesz świetne rezultaty przy regularnych ćwiczeniach. Łącznie jest ich 7 i możesz je wykonać w zaciszu swojego domu.

Pamiętaj o tych ważnych zasadach:

  • zawsze rozgrzej się przed ćwiczeniami,
  • wykonaj każde ćwiczenie od 20 do 30 razy z każdej strony
  • jeśli jesteś początkujący, zrób 2 serie
  • pamiętaj , że przy każdym ćwiczeniu ważne jest, aby kręgosłup był wyciągnięty
  • ćwiczenia poprawiają również postawę
  • ważna jest regularność i systematyka

To ćwiczenie jest fantastyczne, ponieważ celuje dokładnie w te części, które sprawiają najwięcej problemów wielu kobietom – uda, biodra. Ćwiczenia ukształtują Twój brzuch i wzmocnią mięśnie pleców!


Ćwiczenie nr. 1
Przysiad z wyskokiem – to ćwiczenie fantastyczne praktycznie na całe ciało, szczególnie na uda, pośladki i podbrzusze .  Zacznij od tego ćwiczenia i powtórz 20 razy.  Stopniowo, gdy poczujesz się lepiej, wykonaj 30 powtórzeń. Każdego dnia staraj się dodać jedno, dotyczy to również drugiego ćwiczenia .

Ćwiczenie nr. 2

Jedno z najlepszych ćwiczeń na wewnętrzną stronę ud. Celuje w mięśnie, które nie mogą kształtować innych ćwiczeń.

Ćwiczenie nr. 3

W tej serii jest więcej ćwiczeń w pozycji „na czworaka”. Powód jest prosty, idealnie formuje pośladki, podbrzusze i biodra.  Ponadto ćwiczenie to doskonale nadaje się do poprawy ogólnej elastyczności kręgosłupa.

Ćwiczenie nr. 4

To ćwiczenie jest doskonałe dla całego obszaru miednicy, kręgosłupa lędźwiowego, brzucha i tylnej części ud.

Ćwiczenie nr. 5

W tym ćwiczeniu zaangażowane są prawie wszystkie mięśnie – od łydek po klatkę piersiową i ramiona.

Ćwiczenie nr. 6

To ćwiczenie jest dość wymagające, ale jeszcze skuteczniejsze. Wzmocnij uda i pośladki w jednym kroku . Pamiętaj, że na początku prawdopodobnie nie będziesz w stanie wykonać całych 20 powtórzeń i nie ma to żadnego znaczenia. Zawsze w każdym ćwiczeniu szanuj granice własnego ciała i pamiętaj, że stopniowo Twoje ciało wzmacnia się do tego stopnia , że niedługo poradzisz sobie nawet z 30 powtórzeniami.

Ćwiczenie nr. 7

Tę świecę doceni każda kobieta, ponieważ oprócz formowania newralgicznych części doskonale sprawdza się również dla mięśni miednicy.  Bonusem jest wzmacnianie mięśni brzucha i kręgosłupa.

1,936 total views, 1 views today

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!