Być może Twój anioł stróż próbuje się z Tobą skontaktować ale o tym nie wiesz. Poznaj liczne sygnały, które nam wysyłają

Anioły to istoty duchowe, które są naszymi przewodnikami. Choć emitują fale o niedostępnej dla nas częstotliwości, wspierają nas przekazując nam wiadomości w snach i znakach.

O tym, że aniołowie są wśród nas i starają się z nami skontaktować, świadczą liczne sygnały, które nam wysyłają. Nie od razu je rozpoznajemy – początkowo wydają się przypadkowe i nic nieznaczące. Z czasem nasilają się i zwiększają swoją częstotliwość.

Anioły dają nam znaki, które symbolicznie przypominają nam o ich wsparciu i miłości. Być może dostrzeżesz je, gdy zadasz aniołom pytanie, poprosisz o  ich wsparcie. Może się też zdarzyć, że anioły same postanowią przypomnieć Ci, że są obok ciebie i nie jesteś sam.

7 oznak, że Twój Anioł Stróż próbuje się z Tobą skontaktować:

Pióra

Gdy znajdziesz na swojej drodze pióro, może świadczyć ono o obecności Twojego anioła. W ten niesamowity sposób anioł przypomina Ci, że jest blisko, kocha Cię i wspiera. Doświadczyłeś takie sytuacji? Ciesz się, ponieważ towarzyszy Ci anielska moc!

Chmury

Jeśli zauważysz chmurę, która kształtem przypomina anioła, oznacza to, że Twój anioł jest blisko i pragnie, byś dostrzegł jego obecność.

Perfumy

Jeśli czujesz  piękny, słodki zapach i nie jesteś w stanie zidentyfikować jego źródła, oznacza to, że Twój anioł jest naprawdę blisko.

Dzieci i zwierzęta

Jeśli zauważysz dziecko patrzące w górę, uśmiechające się do sufitu albo z ekscytacją spoglądające na coś, czego nie widać, świadczy to o bliskości Twojego Anioła Stróża. W jego obecności dzieci i zwierzęta zachowują się swobodnie.

Muzyka

Jeśli słyszysz anielski śpiew lub piękne dźwięki, których źródła nie potrafisz określić, może to być wyraźny znak od Twojego anioła.

Monety

Jeśli co chwilę znajdujesz drobne monety oznacza to, że Twój anioł Cię wspiera, kocha i prowadzi.

Błyski światła

Jeśli zaczniesz zauważać kule światła, niewyjaśnione mieniące się światło lub błyski koloru, oznacza to, że twój Anioł Stróż jest blisko. W takiej sytuacji zamknij oczy, odpręż się i głęboko oddychaj – Twój anioł właśnie stara się uzdrowić Cię, podnosi Cię na duchu i odmładza.

Comments

Loading...