Kuracja trwa zaledwie 42 dni: Z tego soku skorzystało już ponad 45 000 pacjentów z chorobą nowotworową.

Rudolf Brojs, Austriak, poświęcił całe swoje życie na znalezienie najlepszego naturalnego sposobu leczenia raka.

Opracowany przez niego specjalny napój jest niezwykle skuteczny w leczeniu raka. Za pomocą tej prostej kuracji pomógł ponad 45 000 osób chorych na raka i inne nieuleczalne choroby. Brojs odkrył, że proteiny są jedynym sposobem, w jaki rak może przetrwać.

Rudolf stworzył 42-dniowy program, w którym pije się tylko herbatę i specjalny napój warzywny, którego głównym składnikiem jest burak. Zdrowie organizmu poprawia się, ponieważ w tym czasie komórki rakowe są zabijane i głodzone.

Jak przygotować ten leczniczy napój?

Składniki

  • Burak (55%).
  • Korzeń selera (20%)
  • marchew (20%)
  • Rzodkiewka (2%)
  • Ziemniaki (3%)

Sposób przygotowania

Wymieszaj wszystko w blenderze. Teraz jesteś gotowy do picia! Należy spożywać tylko tyle soku, ile jest potrzebne.

Na czym polega jego sekret?

Burak to skuteczny naturalny lek na białaczkę. Jest bogaty w antynowotworowy aminokwas betainę. Inne rodzaje raka również mogą być leczone za pomocą terapii buraczanej. Regularne spożywanie tego soku ułatwi walkę z chorobami spowodowanymi stresem oksydacyjnym.

Błonnik zawarty w burakach pomoże również obniżyć poziom cholesterolu we krwi nawet o 40%. Pomaga w utrzymaniu elastyczności naczyń krwionośnych i ciśnienia krwi. Buraki są bardzo skuteczne w leczeniu wielu chorób wywołanych przez toksyny.

Ze względu na wysoką zawartość kwasu foliowego (który zapobiega rozwojowi chorób u noworodków), sok z buraków powinien być zalecany kobietom w ciąży.

Podagrę można leczyć, mieszając marchew i buraki. Można go również stosować w leczeniu podagry, bólu zębów i bólu kości.

Comments

Loading...