Aby wzmocnić całe ciało, wystarczy znać te 3 ćwiczenia. Zapomnij o bieganiu i brzuszkach.

Teraz w dość prosty sposób możesz osiągnąć szczupłą i piękną sylwetkę. Jedyne, co musisz zrobić, to wykonywać te trzy ćwiczenia codziennie, a już po 1 miesiącu możesz cieszyć się piękną sylwetką.

Ćwiczenia równomiernie obciążają wszystkie problematyczne obszary: uda, brzuch, ramiona i pośladki. Jeśli dostosujesz również dietę, Twoja talia wyraźnie się zarysuje, a cała sylwetka będzie ujędrniona. Dodatkowo poprawisz ogólną elastyczność ciała. Wszystkie ruchy powinny być płynne i powolne. Im wolniej wykonujesz te ćwiczenia, tym szybszy efekt uzyskasz.

Ćwiczenia na całe ciało

Stań prosto, podnieś ręce i rozłóż nogi na szerokość bioder. Napnij mięśnie ramion i pleców i przygotuj się do pierwszego ćwiczenia.

1. Niskie przysiady

Upewnij się, że plecy są proste, ramiona uniesione jak najwyżej, a palce u nóg lekko skierowane na zewnątrz. Powoli przysiądź w dół tak głęboko, jak to możliwe, jakbyś chciała usiąść na piętach. Wypnij pośladki do tyłu, kolana nie mogą wystawać poza palce nóg.

Powoli wróć do pozycji wyjściowej i trzymaj ręce uniesione. Uniesione ręce zwiększają obciążenie nawet 2 krotnie! Zacznij od 20 powtórzeń i zwiększaj liczbę o 10 dziennie.

2. Mostek

Połóż się na podłodze i rozłóż ręce na szerokość ramion, zegnij nogi w kolanach. Unieś tułów do góry, aktywnie napinając mięśnie kulszowe. Upewnij się, że masz proste ręce i nie podnoś głowy z podłogi. Zacznij od 30 powtórzeń i dodawaj 10 więcej każdego dnia. Pamiętaj, nie spiesz się, aby wykonać te ćwiczenia. Dzięki temu znacznie zmniejszysz objętość twoich ud i ujędrnisz pośladki.

3.Wyrzuty

Wysuń jedną nogę do przodu, a drugą połóż na oparciu krzesła. Wyciągnij kolano tak nisko, jak to możliwe, a następnie rozciągnij. Wykonaj ponownie ćwiczenie tak wolno, jak potrafisz. To ćwiczenie jest niezwykle skuteczne, ponieważ ćwiczy mięśnie brzucha, pleców i ud. Zacznij od 20 powtórzeń na każdą nogę. Upewnij się, że pozycja jest prawidłowa.

Już po tygodniu treningu poczujesz się lepiej i będziesz lepiej wyglądać!

Comments

Loading...