Moja znajoma zrzuciła w krótkim czasie, aż 3 kilogramy z bioder. Dieta cytrynowa odmieni Twoją sylwetkę

Moja znajoma zrzuciła w krótkim czasie, aż 3 kilogramy z bioder! Zdradziła mi swój sekret – dieta cytrynowa!

Chcesz szybko i niezwykle łatwo schudnąć oraz oczyścić swoje ciało? Znakomitym rozwiązaniem jest dieta cytrynowa! Tego rodzaju dietę stosują różne gwiazdy Hollywood! Przekonaj się i spróbuj diety cytrynowej!

Dieta cytrynowa – dlaczego akurat tego rodzaju dieta?

Dieta cytrynowa nie opiera się na powszechnym głodowaniu ani na sztucznym jedzeniu, ale na zdrowej i naturalnej cytrynie! Stosując dietę cytrynową przez 7 dni możesz świetnie oczyścić swój organizm z toksyn oraz schudnąć!

Dieta cytrynowa wśród gwiazd Hollywood

Dieta cytrynowa stosowana jest przez osobistości ze świata mody, jak i kina. Jej zwolenniczkami są Jennifer Aniston i Heidi Klum oraz inne gwiazdy. Sekretem diety cytrynowej jest jej prostolinijność!

Odchudzanie z dietą cytrynową

Detoks organizmu

Przede wszystkim nie chodzi tutaj o głodówkę, czy picie samej zwykłej wody. Podczas odtruwania organizmu z wszelakich toksyn, spożywaj produkty, które są pochodzenia naturalnego i pij dużą ilość płynów, takich jak woda mineralna, lemoniada, czy ziołowe napary.

Dieta cytrynowa właściwa – 10 dni

  • Dni 1 i 10: 1 sztuka cytryny
  • Dni 2 i 9: 2 sztuki
  • Dni 3 i 8: 3 sztuki
  • Dni 4 i 7: 4 sztuki
  • Dni 5 i 6: 5 sztuk

W ciągu 10 dni powinniśmy spożyć łącznie 30 cytryn.

Przygotowanie:

Cytrynę należy umyć, przekroić na dwie połowy i wycisnąć. Jeżeli sok jest dla kogoś za ciężki do wypicia, może dodać trochę wody i 1 łyżeczkę miodu, ale nie dodawać cukru.

Dieta cytrynowa zdrowotna – 12 dni

  • Dni 1 i 12: 5 sztuk cytryn
  • Dni 2 i 11: 10 sztuk
  • Dni 3 i 10: 15 sztuk
  • Dni 4 i 9: 20 sztuk
  • Dni 5, 6, 7 i 8: 25 sztuk

W ciągu 12 dni powinniśmy spożyć łącznie 200 cytryn.

Przygotowanie jest takie samo, jak przy diecie cytrynowej właściwej.

Kiedy zaleca się picie soku z cytryny?

Picie soku z cytryny zaleca się pić 30 minut przed spożyciem posiłku lub po posiłku. Ważne jest to, aby spożywać go od 3 do 5 razy dziennie.

Kiedy stosować dietę cytrynową?

Dieta cytrynowa jest w szczególności polecana, gdy chcemy oczyścić swój organizm z toksyn. Ponadto zaleca się stosowanie diety przy problemach z kamicą nerkową, osteoporozą, a także w celu zwiększenia odporności w okresie jesieni oraz zimy.

Efekty osiągane przy stosowaniu diety cytrynowej

Poza oczyszczeniem organizmu oraz utratą wagi, będziesz wyglądać młodziej i piękniej, a także zmniejszysz swoje łaknienie, co jest dużym plusem! Poza tym poprawisz zewnętrzny wygląd swoich zębów, wstrzymasz rozwój paradontozy oraz wyleczysz swoją skórę głowy z łupieżu.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!