Miałam problemy ze zaśnięciem, ale lekarz zalecił mi jej picie przed snem. Dzięki tej miksturze śpię jak dziecko.

Każdy człowiek ma w swoim życiu jakieś problemy i jest to całkowicie naturalnie. Fakt, że nie możemy się skupić na czynnościach codziennych nie jest aż tak irytujący.

Prawdziwy problem jest wtedy, gdy negatywne myśli i emocje towarzyszą nam przy zasypianiu. W wyniku tego przekładamy się z boku na bok i mimo tego, że jesteśmy zmęczeni, nie usypiamy. Najgorzej gdy wiemy, że rano musimy wstać – wtedy uczucie irytacji dodatkowo wzrasta.

Podobnym problemem jest budzenie nocą po kilku godzinach snu. Ten problem również dotyka masę ludzi. Czy istnieje dobre i zdrowe rozwiązanie powyższych problemów? Tak!

Ta mieszanka sprawi, że nieprzespane noce staną się przykrym wspomnieniem, a Ty w końcu wypoczniesz.

 

Przepis: 

Wymieszaj 1 łyżkę miodu i 1/8 łyżki soli z 1 łyżką oleju kokosowego. Przygotowaną miksturę należy spożyć bezpośrednio lub dodać ją do ciepłej wody. Pamiętaj jednak, aby ją wypić bezpośrednio przed snem.

Powyższe składniki mają dobroczynne działanie na nasz organizm: miód jest antybakteryjny, sól reguluje gospodarkę wodną naszego organizmu a olej kokosowy obniża poziom cholesterolu. A zmieszanie tych składników gwarantuje skuteczną miksturę nasenną.

Naprawdę warto spróbować tej metody zanim wybierzemy się do lekarza i zaczniemy przyjmować środki farmaceutyczne. Słodkich snów!

Comments

Loading...