Skuteczny oczyszczacz organizmu: oczyszcza wątrobę, wspomaga trawienie i nawet powoduje utratę centymetrów w talii

Siedzący tryb życia, złe nawyki żywieniowe, a także zmiany związane z wiekiem powodują, że nasz organizm nie funkcjonuje tak, jak powinien. Zmęczenie, bezsenność, przyrost masy ciała – często te objawy są bezpośrednio związane ze słabą czynnością wątroby, która odpowiada za usuwanie toksyn i działa oczyszczająco.

Jednak gdy wątroba nie działa prawidłowo, nasz organizm odczuje to natychmiast negatywnie. Mamy dla Ciebie prosty sposób na detoksykację, który oprócz wątroby wspomaga cały organizm, a szczególnie nasze kości, a dodatkowo stymuluje metabolizm i szybsze odchudzanie.

Zdrowa wątroba, szybka detoksykacji i wspomaganie odchudzania

Ten napój składa się tylko z trzech składników – rodzynek, suszonych śliwek i wody. Nie potrzebujesz nic więcej do jego do przygotowania.

Śliwki

Niewiele osób wie, że suszone śliwki zawierają więcej żelaza niż te świeże. Ale to nie wszystko. Działają jako naturalny detoks jelit i wątroby, a także są źródłem witamin, które zapewniają organizmowi odpowiednie odżywienie i wsparcie.

Dzięki błonnikowi zwiększa się aktywność trawienna, co skutkuje szybszym usuwaniem nadmiaru płynów, a tym samym zwiększa przyswajanie witamin do organizmu. Dzięki temu procesowi w naturalny sposób tracisz na wadze, a praca jelit normalizuje się. Wypłukanie toksyn pomaga wątrobie i nerkom odzyskać ich prawidłowe funkcje.

Rodzynki

Rodzynki zawierają inulinę, która ma korzystny wpływ na cały układ pokarmowy. Dzięki temu błonnikowi oczyszczają się jelita, ale także stymuluje on pracę nerek i pracę wątroby.

Jednym z najsilniejszych atutów suszonych rodzynek jest to, że oczyszczają organizm i utrzymują zdrowie naszego serca i naczyń krwionośnych, zapobiegają odkładaniu się tłuszczu w organizmie, poprawiają przemianę materii i są dobrym pomocnikiem przy artretyzmie i reumatyzmie.

Do przygotowania napoju detoksykacyjnego potrzebujesz:

  • 150 gramów suszonych śliwek i rodzynek
  • 3 szklanki gorącej wody

Przygotowanie:

Zagotuj wodę w garnku i dodaj śliwki bez pestek i rodzynki. Tak przygotowany wywar gotuj przez 15 minut, a następnie zdejmij z kuchenki. Pij codziennie rano na po łyżcena pusty żołądek.

Po kilku dniach powinieneś zauważyć pierwsze zmiany w trawieniu, a następnie utratę wagi.

Pij ten wywar codziennie rano przez około miesiąc. Ten przepis jest odpowiedni dla każdej grupy wiekowej, po prostu go wypróbuj, a przekonasz się, że z czasem poczujesz się lepiej!

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!