W 15 minut uzyskaj płaski brzuch i szczupłą talię. Wystarczą te 4 ćwiczenia dziennie.

Która z nas nie marzy o smukłej sylwetce? Talia osy i płaski brzuch to ideał, do jakiego dąży wiele pań.

Nie trzeba zaraz zapisywać się na siłownię, by uzyskać wymarzony efekt. Wystarczą piętnastominutowe ćwiczenia w domu, konsekwencja i regularność. Dodajcie do tego zdrową dietę i zobaczycie, jak szybko zaczniecie zachwycać się własnym ciałem 🙂

Pamiętajcie, że kluczem do sukcesu jest regularność! Codziennie przez 30 dni musicie poświęcić 15 minut na ten zestaw ćwiczeń. Zaczynamy od unoszenia nóg (muszą być napięte po same końce, to samo mięśnie brzucha i talii). Ramiona, głowa, plecy przylegają do podłogi.

Nogi unieście do góry, jak na obrazku, wytrzymajcie 2-3 sekundy w tej pozycji, a następnie przechylcie nogi na lewo. Utrzymajcie pozycję. Teraz pora na prawą stronę. Należy wykonać 3 zestawy.

Rozciąganie się jest bardzo ważne! Usiądźcie z wyprostowanymi nogami na macie (nogi powinny być rozstawione nieco szerzej niż ramiona). Zacznijcie od obracania ramion o 90 stopni, a następnie spróbujcie chwycić lewą dłonią prawą stopę. I tak 30 razy na stronę 🙂 PS. Po zakończeniu ćwiczenia prostujcie plecy!

Do tego ćwiczenia potrzebne będzie obciążenie. Hantel trzymajcie przed sobą siedząc na podłodze z ugiętymi kolanami i wyprostowanymi plecami. Przechylcie się do tyłu, równocześnie wyciągając ramiona do przodu. Następnie wykonajcie obrót w lewo najdalej, jak potraficie. Teraz obrót w prawo i… tak 30 razy. Bardzo ważne jest to, by cały czas napinać mięśnie.

Comments

Loading...