Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!

Biedronka toczy walkę cenową z Lidlem. Jeśli coś ma być naprawdę tanie, to także jakość produktu może być do niczego. Sanepid w związku z tym ma ręce pełne roboty.

Okazało się, że w hitowych produktach znajdują się substancje rakotwórcze.

Biedronka i Lidl to sieci, którym często przytrafiają się wpadki. Co chwila wybuchają afery. W produktach oferowanych przez największe dyskonty znajdowano robactwo, groźne przedmioty, wykrywano nadmiar chemii w warzywach, czy bakterie.

Biedronka i Lidl w ogniu krytyki

Nowotwór jest chorobą cywilizacyjną. Zdaniem niektórych ekspertów fakt, że coraz więcej osób umiera na raka jest związany z nowoczesnym masowym procesem produkcji żywności. Przyczyn oczywiście jest wiele. Jednak kiedyś, gdy jedzenie było przygotowywane w tradycyjny sposób nie stosowano tak zwanych „ulepszaczy”. Największy gwiazdor TVN publicznie stracił nad sobą kontrolę. „Goń się leszczu”

Zgodnie z najnowszym raportem sporządzonym przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności najbardziej rakotwórczym olejem dostępnym na rynku jest olej palmowy.  Analogiczne badanie przeprowadziła również WHO i doszła do takich samych wniosków.

Internauci alarmują, że pieczywo wypiekane przez piekarnie dyskontów Biedronka oraz Lidl niestety zawierają wyżej wspomniany szkodliwy olej palmowy.  Użytkownicy portalu Wykop.pl znani są z ujawniania licznych afer. To z tej witryny dowiadujemy się o zagrożeniu.

Comments

Loading...
error: Zakaz kopiowania !!