Stara chińska sztuczka, aby pozbyć się bólu barku: Kto nie spróbuje, nie uwierzy – sto razy skuteczniejsze niż tabletki

Dzisiaj przedstawiamy wam artykuł z cennymi radami od Mistrza Mu Yuchun. Poradził, jak można złagodzić ból barku za pomocą prostych technik leczenia.

Wiele osób ma problemy z barkiem i z powodu bólu nie może nawet podnieść ręki ani przesunąć jej na bok. Dzieje się tak, ponieważ chrząstka jest ściśnięta, zamknięta lub sztywna .

Takie problemy uniemożliwiają normalne funkcjonowanie ramienia. Twoje ramię jest słabe, a ręka wydaje się ciężka. Mistrz Mu Yuchun pokazał bardzo prosty sposób na złagodzenie lub całkowite wyeliminowanie bólu barku. Jeśli dokucza Ci ból i nie chcesz sięgać po środki przeciwbólowe, koniecznie spróbuj!

Aby złagodzić ból w ramieniu, poproś kogoś o wykonanie tego masażu . Najpierw musisz wyczuć właściwy punkt na dłoni. Należy go uciskać i masować przez około 20-30 sekund. Przez ten punkt przechodzą ważne zakończenia nerwowe.

Następnie musisz machać ręką w górę iw dół, z boku na bok, a następnie w różnych kierunkach. Teraz naciśnij ten punkt jednocześnie podnosząc rękę.  Podnieś rękę tak wysoko, jak to możliwe.

Masaż ten wspomoże krążenie krwi w ramieniu. To niewiarygodne, ale dzięki regularnemu masażowi możesz całkowicie pozbyć się bólu. Życzymy dużo zdrowia!

3,220 total views, 3 views today

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!